Apple kaotas AR-is ande ja määras piirkonna esimese turundusdirektori

Nii paljude uute (ja vanade) projektide keskel on Apple’i jaoks loomulik, et ta teeb personali osas mõningaid muudatusi (loe: palkamine ja vallandamine). Viimati jõudsid need muudatused teiste Cupertinost tulekute ja lahkumiste hulka ka Apple AR / VR meeskonnani, kes “kaotas” suure talendi, kuid võitis oma esimese turundusjuhi.

Avi Bar-Zeev

Avi Bar-Zeev

Veidi rohkem kui kaks aastat pärast liitumist Apple’iga, liitreaalsuse insener ja HoloLensi kaasleiutaja, Avi Bar-Zeev, lahkus ettevõttest eelmisel kuul, nagu teatas Variatsioon. Insenerid töötavad ĂĽlisalajase Apple’i projekti kallal, mis hõlmab ettevõtte jaoks mitut võimalikku tulevast AR / VR-toodet, näiteks “Apple Glass” jt. peakomplekt Virtuaalne reaalsus.

Täpsemalt öeldes on Bar-Zeev Apple’is selle tehnoloogia väljatöötanud meeskonna vanemjuht; Oma LinkedIni profiilis selgitab insener, et juhib “pilootprototĂĽĂĽbi projekti” ja et Apple’i ajal “töötas ta välja kontseptsioonide tõestamiseks peamised prototĂĽĂĽbid”.

Apple ei kommenteerinud inseneri lahkumist ametlikult, kuid Bar-Zeev siiski Variatsioon (ja paljastas ka oma Twitteri profiilis), et see oli sujuv protsess ja et ta plaanib järgmise suure asja “närimisel” töötada AR / VR konsultandiga. [da Apple].

Kuna kartmatu reporter palus mul kommentaare, siis jagan seda ka teiega …

Lahkusin täiskohaga ametist jaanuaris Apple’is. Mul on parim mõeldav lahendus. Mul on Apple’i kohta öelda ainult häid asju ja ma ei kommenteeri konkreetseid tooteplaane.

Nagu me ĂĽtlesime, on Bar-Zeev tuntud Microsofti segatud reaalsusega holograafiarvuti HoloLens avastamise ja loomise poolest. Lisaks vastutas ta esimeste AR-prototĂĽĂĽpide ja kasutajaliidese kontseptsioonide koostamise eest, olles töötanud ka Amazonis, Google’is ja Disney’is.

Frank Casanova

Lahkus insenerimeeskonnast, kuid räägib endiselt Apple’i AR-meeskonnast, ettevõttest, mille nimi on endised iPhone’i turundajad ja töötajad. Frank Casanova, kui tema esimene liitreaalsuse turunduse direktor, as Bloomberg.

Casanova liitus Cupertino hiiglasega 1988. aastal, kui ta asus tootejuhiks ja töötas mitu aastat Apple’i turunduse vanemdirektorina. Alates esimese iPhone’i turule toomisest 2007. aastal on juhid kuulunud ettevõtte turundusmeeskonda stringid lipulaev Apple’ilt.

Casanova LinkedIni profiili järgi vastutab ta nĂĽĂĽd “kõigi Apple’i liitreaalsuse algatuse tooteturunduse aspektide eest”. See võib tähendada, et AR-i turundusjuhi määramise otsus osutab tulevikus rohkemate Apple’i teenuste (või toodete) turule toomisele, nagu rõhutas Bloomberg.

Lisaks kinnitab sait, et Apple kavatseb 2020. aastal turule tuua TrueDepthi tagakaameraga iPhone. See teave on kooskõlas TF International Securitiesi analüütikute arvamusega, Ming-Chi Kuo, soovitas mullu septembris.

Christine Curry

Christine Curry

Lisaks liitreaalsusega seotud projektidele töötab Apple ka uue terviseprogrammi nimel AC heaolu, mis hõlmab ettevõtte töötajate ja nende perede teenindamisele pühendatud kliinikuid.

Pärast selle pingutuse väljakuulutamist (peaaegu aasta tagasi) on Apple värbanud arste ja teisi tervishoiutöötajaid, kes on programmi töötajad. Seekord oli suur uudis sünnitusarsti palkamine Christine Curry, mis peaks tugevdama Cupertino hiiglaslikke jõupingutusi naiste tervise valdkonnas, nagu teatas CNBC.

Enne Apple’iga liitumist töötas Curry Ameerika vabaĂĽhenduses Kaiser Permanente, teenis ka Massachusettsi naistevanglas ja Miami ĂĽlikooli meditsiinikoolis, kus ta oli spetsialiseerunud Zika viirusele.

Eeldatakse, et AC Wellness kliinik avatakse eelmise aasta lõpus, kuid Apple pole mõne kuu jooksul programmi kohta mingit teavet ega uudiseid avaldanud. Intervjuus kasutajale CNBC Selle aasta alguses välja antud Apple’i tegevjuht Tim Cook ĂĽtles, et Apple’i suurim panus inimkonda on tema terviseressursid.