contador gratis Skip to content

Apple kaotas Šveitsis labori rajamisel töötajad Readdle'i, Facebooki ja Fantagi tõttu

Terry Blanchard (Mail) di Readdle

Tooli tants Silcio orus jätkub.

IOS-i ja MacOS-i edukate rakenduste arendajad Lugema teatas täna värbamisest Terry Blanchard Apple'i tarkvarainsener, kes töötas Mailis kuus aastat. See aitab Spark-kliendi arendamisel selgelt kaasa.

Terry Blanchard (Mail) teemal Readdle

Spark ajakohastab e-posti, nagu me seda teame. Blanchard ütles, et meil on põhimõtteline nägemus e-kirjade tulevikust. "Ma imetlen Readdle'i alati selle ilusate ja innovaatiliste toodete pärast, mis teevad sellest ideaalse ettevõtte selle visiooni realiseerimiseks."


Sädemerakenduse ikoon - rakendus E-posti lugemisviis


Sädemerakenduse ikoon - rakendus E-posti lugemisviis

Seotud märkmetes Michael Hillman disainerid ja insenerid, kes veetsid viimased 15 aastat Apple'is ja aitasid välja töötada ikoonilisi projekte, näiteks iMac, kes jättis Cupertino Menlo Parki, täpsemalt peakontorisse Facebook, kus ta juhtis koos Oculuse divisjoniga virtuaalse reaalsuse seadet, mille Mark Zuckerbergi ettevõte mõni aeg tagasi ostis.

Kui kummaline, et oluline nimi Apple'i disainis jättis ettevõtte juhtima virtuaalreaalsuse divisjoni mujal, just siis, kui Tim Cook ja tema jõuk pöörasid oma tähelepanu tehnoloogiale. Aga kes ma olen, et anda arvamust Cupertino saabumise ja lahkumise kohta?

Kolmas väljumine on seotud John Stone, kes oli olnud Apple'i asepresident aastatel 2001–2003, kui Ma selle kätte sai algus alates PowerSchooli haridustehnoloogiast. Kivi rentinud Fantag, mobiilse videotehnoloogiale spetsialiseerunud ettevõte, kus ta täidab COO rolli (tegevjuht).

Kooskõlas kõige selle edasi-tagasi võtab Apple uue teadus- ja arendustegevuse (R&D) laborisse, mis asub Suas, tööle arvutinägemuse ja robootikaga teadlasi.

On teateid, et ta on Zürichi ülikoolis palganud mitu visuaalse navigeerimise spetsialisti, kes näitasid, et suurem osa neist määrati projektidele, mille kohta kuulutati, et nad on "Apple Car".

ETH ZĂĽrichi ĂĽlikoolETH ZĂĽrichi ĂĽlikool

Juhuslikult leidsid nad ka viimases tarnija vastutusaruandes, et Apple teeb nüüd koostööd Boschiga Saksamaal, mille asukoht on spetsialiseerunud autoosade tootmisele. Olgu

(Apple World Today kaudu; AppleInsider: 1, 2, 3)