Apple kavatseb 2018. aastal turule tuua kolm uut OLED-ekraaniga iPhone’i …

Kui olete pĂĽsilugeja MacMagazinePeaksite teadma selle aasta iPhone’i võimalikku konfiguratsiooni, hoolimata levivatest kuulujuttudest. Peaks olema kolm mudelit: kaks, millel on vaid mõned muudatused võrreldes iPhone 7-ga, jätkates LCD-ekraaniga, ja teine ​​”erinev” ekraaniga mudel OLED ja mitmed muud edusammud.

Kui arvate, et OLED-ekraani kvaliteet on parem kui LCD-ekraanil, kui seda tegelikult sel aastal esitatakse – mis on praktiliselt kindel, kuna seda väidab mitu allikat -, mis on Apple’i järgmised sammud? Tõenäoliselt kasutab ta nĂĽĂĽdsest alates kõigi seadmete parimat ekraani (alates hetkest, kui ta uue tehnoloogiaga seadmed käivitab), eks? Jah, me teame, et see on kuidagi ilmne, kuid Jaapani ajalehed Nikkei Aasia ĂĽlevaade avaldades, et kõigil 2018. aasta mudelitel on OLED-ekraanid.

Pole teada – ja me ei tea, kas see selgub – Apple’i tänavuse turule toomise tegelik põhjus on lihtsalt uus ekraanitaoline mudel. Erinevate põhjuste hulgas võib mõned arvata, et see on tingitud sellest, et OLED-ekraane pole isegi tootmisseadmete vähesuse tõttu väga palju.

Kuigi Apple kavatseb äri teha LG Display, Sharp ja Japan Display abil, pole lootust, et nad on täielikult valmis järgmisel aastal vastu võtma tohutut nõudlust seadmete järele. Seetõttu loodetakse, et 2018. aastal – ja ka sel aastal – vastutab ekraani kättesaadavaks tegemise eest ainult Samsung Display.

Pole selge, kas Samsung Display jääb 2018. aastal ainuõiguslikuks OLED-i tarnijaks, ehkki teised konkurendid näevad endiselt vaeva nutitelefonidele mõeldud OLED-ekraanide tootmisega. Apple eelistab üldiselt [trabalhar com] ühe komponendi jaoks rohkem kui üks tarnija. Need kaks ettevõtet on ka ülemaailmsel nutitelefoniturul tihedas konkurentsis.

Praegu mĂĽĂĽgil olevate ekraanimudelite puhul loodab Apple JDI-le ja Sharpile, mis jätkavad ka LCD-ekraanide pakkumist sel aastal (ja seadmed võivad jätkata mĂĽĂĽki ka 2019. aastani), kuid OLED-ekraanide saabumisel võib olla langus. Sharpi juht isegi tabas seda uudist, öeldes, et on “ebatõenäoline”, et Apple valib järgmise aasta alguseks kõigis oma seadmetes OLED-ekraani.

Selle loo kõige huvitavam osa on väide, et ka 2018. aastal vaatleme kolme mudelit. Ma mõtlen, et kogu see lugu algab argumendiga, et tuleb ka kolmas võimalus, sest see on mingi seadme juubeliväljaanne, mis lõpetas kĂĽmne aasta turule toomise viimasel päeval 6/29. Muidugi tõeline põhjus, mida me ei tea, kuid võib-olla peaksime nĂĽĂĽdsest tutvuma kolme igal aastal välja antava iPhone’iga …

MacRumorsi kaudu