contadores estadisticas Saltar al contenido

Apple kavatseb laieneda Indias enam kui 100 uue volitatud edasimüüjaga; IPhone müüakse Indoneesias edasi

Kõigist planeedi suure potentsiaaliga turgudest võib öelda, et Apple'i pole kõige rohkem ära kasutatud ndia. Maailma suuruselt teises riigis (ja teel esimeseks saamiseks) on Ma-seadmete hõlvamine väga väike, kuna enamik elanikkonnast eelistab kohalikke kaubamärke ja arengumaade staatuse austamiseks rakuliste seadmete absoluutset domineerimist. odav.

India lipp

Tim Cook ja tema jõuk teadsid siiski, et õigete pingutustega võivad nad India territooriumil varanduse teenida, kavandas Ma riigi väga ambitsioonikat laienemist, nagu teatas Majanduslik aeg. Ajalehe teatel hakati ellu viima plaani, et järgmise aasta jooksul avatakse rohkem kui seda 100 volitatud edasimüüjat India õun.

Plaan on paigaldada poed, mis on üsna suured (umbes 45?50 meetrit ehk umbes 16 korda väiksemad kui Apple Store tavapärasest suurusest, mis on umbes 780 meetrit), riigi suuremate linnade hõivatud keskustesse. India ning mitmed jõukamates kohtades asuvad naabruses asuvad poed. Mõni neist edasimüüjatest tegutseb juba New Delhis, kuid peagi loodavad poode avada ka muud suuremad linnad, näiteks Mumbai ja Bengaluru.

Nüüd jääb üle vaid vaadata, milliseid samme Apple astub oma toodete indialastele atraktiivsemaks muutmiseks, ei pea olema geenius, et öelda, et pelgalt kohaliku nutitelefoni kuuekordse hinnaga iPhone'i müümiseks poe avamine ei too palju. See on tehtud. Vastavalt AppleInsiderMa plaani müüa riigis renoveeritud iPhone on seni vastu võtnud valitsus, kes väidab, et soovib takistada võõraste seadmete sissetungi ning on pikka aega viinud läbi plaane kohalike elektrooniliste toodete valideerimiseks.

Mõne tuhande kilomeetri kaugusel on hea uudis Apple'ile Indoneesia. Ajalehe andmetel KompasTekno, Suudab Ma umbes kahe aasta pärast lõpuks iPhone'i Kagu-Aasia riigis edasi müüa, ilma kohalike toimingute muutusteta selliste toiminguteta.

Väljaande andmetel on Apple investeerinud Indoneesiasse viimase kolme aasta jooksul 44 miljonit dollarit, suurema osa sellest rahast eraldades teadus- ja arendustegevusele, mis on üks neist keskustest, mis riigis avatakse, kaasa arvatud. Seal kulutatud rahaga otsustas kohalik omavalitsus, et iPhone järgib reegleid, mis kehtivad kõigile riigis müüdavatele 4G-kommunikatsiooniga seadmetele, et 30% "sisust" toodetaks kohapeal ja mõistaks siin kõige paremini "sisu". võimalikult palju levitada, mis võib sõltuvalt probleemist tähendada riistvara, tarkvara või isegi tootja investeeringuid riigis.

Kohalik operaator Smartfren on käivitanud iPhone 7/7 Plus eelmüügiprogrammi, mis on saadaval sel päeval 31. märtsil ilmselt läheb täna müüki ka iPhone 6s / 6s Plus. See väljalase aitab kindlasti kaasa Ma sissetulekute (juba hiiglasliku) sissetuleku mõningasele suurenemisele, eriti kui arvestada, et me räägime maailma neljandast rahvastikust ja üha keskklassiga riigist.

(AppleInsideri, 9to5Mac kaudu)