Apple kavatseb oma 5G modemi integreerida iPhone’i aastaks 2022

Apple on äärmuste ettevõte: kui midagi tuleb ette võtta, siis see ka tehakse – ja ettevõtte äri toimib samamoodi. Selles mõttes on Kiire seltskond avalikustas, et ettevõte on määranud selleks agressiivsed tähtajad töötada välja oma 5G modem oletatava SoC projekti raames juba kasutusel iPhone’is ja iPadis alates 2022. aastast.

Pärast sisemist arengut pidi Apple hankima kogu maailma valitsustelt vajalikud sertifikaadid – pikk protsess, mis seab kahtluse alla eelnimetatud tähtajad. Samuti peab Apple optimeerima oma 5G-modemi ĂĽlemaailmseks kasutamiseks, “tagades tulevikus vastavuse maailmastandarditega vidin sooritanud riigiasutuste nagu FCC testid [a Anatel dos Estados Unidos]”, Vastavalt Kiire seltskond.

Selle kõige, ĂĽtleme, “takistuste” jaoks usuvad anonĂĽĂĽmsed allikad seda 2023 võib olla täpsem kuupäev Apple’i võimaliku 5G-modemi turule toomiseks, isegi kui ettevõte omandab eelmise aasta juunis osa Inteli nutitelefoni modemite ärist – see on täpselt eesmärk Apple’i 5G-kiibi arendamise kiirendamiseks.

Olenemata selle tehnoloogia rakendamise väljavaadetest Apple’i seadmetes, toimub ĂĽleminek iPhone’ilt 5G-le eeldatavasti järk-järgult, loomulikult järgmisest seadmest. Sel juhul jätkab ettevõte oma suhet Qualcommiga, mis toodab järgmise iPhone’i jaoks esimese 5G modemi, 2020. aastal. Kiibitootjaga sõlmitud kuueaastase lepinguga on Appleil veel aega seda tehnoloogiat arendada ja rakendada. see on “osade kaupa”.

AppleInsideri kaudu