Apple kavatseb teha Apple TV + sarja ja filmide kohta taskuhäälingusaate

Apple kavatseb teha Apple TV + sarja ja filmide kohta taskuhäälingusaate

Kuidas oleks, kui kasutaksite oma ökosüsteemi mootorit edasiseks reklaamimiseks Apple TV +? Pärast seda, kui on näidatud, kuidas iPad Pro + Apple Pencili kasutatakse mitme seeria plakatite loomiseks, soovib Apple seda sünergiat laiendada ja on loomisel eksklusiivsed taskuhäälingusaated milles arutatakse kataloogide tootmist Voogesitus video. Teave on Bloomberg.

Muidugi propageeriks selline taskuhääling Apple TV + sarju ja filme tugevalt – ehk meelitaks ligi niši kasutajaid, kes seni ei tundnud seda teenust või polnud seda kunagi proovinud. Väljaande andmetel on ettevõte alates eelmisest aastast palunud produtsentidel tulla ideedega podcastide jaoks, mis sisaldavad platvormi pealkirju.

Kui teave vastab tegelikkusele, on see Apple’i jaoks mõistlik. Kuna rakendus Podcasts on installitud iOS-i seadmetesse – ja nĂĽĂĽd ka macOS-i -, töötab see Apple’i ökosĂĽsteemi ĂĽhe populaarseima levitamisplatvormina. Miks siis mitte kasutada enda tööriistu enda kasuks?


Apple Podcastsi rakenduse ikoon

SEE Netflix pakub juba taskuhäälingusaateid, mis räägivad teile telgitagustest, seega pole see midagi uut. Tundub, et Apple teeb oma plaanid ikkagi paremaks, seega pole selge, millal see episood eetrisse jõuab.

Kas jälgite Apple TV + podcasti? Räägi meile!

MacRumorsi kaudu