Apple keelas pärast tõsist viga ajutiselt rĂĽhmades FaceTime’i

Pärast selle tõsist avastamist FaceTime võimaldades kasutajatel teisi inimesi enne nende vastuseid kuulata ja / või näha, sulges Apple oma serveriteenused ajutise lahendusena, et vältida probleemi levikut.

Grupi FaceTime on Apple'i serverites keelatud

Seetõttu ei olnud FaceTime’i kõnede grupeerimiseks enam võimalik oma isiklikku telefoninumbrit lisada, mis seni tundus vea peamine põhjus. Testides kinnitasime, et FaceTime’i grupikõned ei olnud tegelikult saadaval; Otsene ĂĽhendus kahe inimese vahel toimib normaalselt.

Kui selle tõrke tõsidusest ei piisanud, näivad kasutajad 20. jaanuaril Apple’ile probleemist teatanud, nagu näitas Mark Gurman (alates Bloomberg) – see tähendab, et probleemi oli võimalik taastada vähemalt ĂĽheksa päeva tagasi.

See Twitteri kasutaja väidab, et teatas FaceTime’i veast Apple’ile 20. jaanuari paiku.

Minu teismeline poeg avastas Apple’i uues iOS-is suure turvaaugu. Ta saab teie iPhone’i / iPadi kuulata ilma teie nõusolekuta. Mul on video. Veateade saadeti aadressile @ AppleSupport … ootab ĂĽksikasjade kuulmist. Ă•udne värk! #apple #veaport @foxnews

Nagu me teatasime, peaks Apple probleemi lahendamiseks eeldatavasti täna või homme välja andma erakorralise tarkvarauuenduse. Kuna see polnud nii tühine (enne värskendatud tarkvara miljonite kasutajate kätte andmist tuli teha mitu testi), otsustas ta teenuse oma serveris kaugjuhtimisega keelata.

Ja see on muidugi tõsi. Jääb kĂĽsimus: mis juhtub siis, kui ilmub „iOS 12.1.4”? Kas ta lubab uuesti grupi FaceTime’i kõigi jaoks või saab ta lukustatuks jääda ainult nende jaoks, kellel on haavatav versioon? Varsti saame teada.