Apple keeldus hüvitamast naisele, kelle Beatsi näost plahvatasid, väites, et seadme akutõrge.

Kujutage ette tunnet: olete rahulik, lõõgastunud suurtel kõrgustel (nii palju kui võimalik turistiklassi istmetel) ja naudite laulu, ĂĽletades taevast kiirusega 900 km / h. Järsku väike plahvatus ja kuum tunne näol – ei, see polnud terrorirĂĽnnak: ainult kõrvaklapid otsustasid anda … piti.

Just seda tĂĽĂĽpi õudusunenägudest möödus möödunud veebruaris Austraalia naine, eelistades jääda anonĂĽĂĽmseks lennul Pekingist (Hiina) Melbourne’i (Austraalia). Nagu reporterid teatasid Adelaide nĂĽĂĽd, teeb naine uinakut kõrvaklappide kasutamise ajal Lööb lennul, kui teda äratab plahvatuse heli ja põletustunne näol – kõik lisavarustusest. Tema nägu ja käed, samuti juuksed ning mitu riidetĂĽkki said põletada.

Kõrvaklappidest Beats põlenud näoga naine

Naine palus koos advokaadiga hĂĽvitist Apple’ilt – kaubamärgi Beats omanikult. Kõrvaklapid (või õigemini see, mis neist järele jäi) saadeti Apple’ile analĂĽĂĽsimiseks, kui avastati, et rike ei ilmnenud mitte lisaseadme enda sisemistes funktsioonides, vaid komponentides, mis, nagu teada, võivad olla väga kõikuvad: need, kuhjaga.

Kõrvaklapid ei tööta ilma patareideta, kuid pole ühtegi kõrvaklappi ega pakendit, mis ütleks, millist marki akut kasutada.

Enne kui olete ĂĽllatunud – ma ei teadnud seda veel hiljuti -, vajavad mõned vanemad Beatsi mudelid aktiivse mĂĽrasummutuse jaoks kahe AAA patarei sisestamist; nii oli see lõhkekeha puhul. Hiljem järeldas Apple, et vahejuhtumi põhjustas komponent, mille eest ta ei vastutanud – madalakvaliteetne aku – ja teatas, et see ei hĂĽvita kannatanule mingil viisil.

Austraalia, kes ĂĽtles, et ostis kõrvaklapid aadressil a maksuvaba ja aku tavalises kodumaal asuvas poes, nagu arvata võis, ei meeldinud talle vastus ĂĽldse: „Kõrvaklapid ei tööta ilma patareideta, kuid kõrvaklappides – või pakendil – ei tohiks kasutada ĂĽhtegi kaubamärgiga akut. “

Kumbki osapool ei soovi juhtumit kommenteerida, kuid võib-olla oodatakse, et naine kaebaks Apple’i kohtusse – jääb ĂĽle vaadata, kas tema sĂĽĂĽdistused võetakse Austraalia kohtuniku ees vastu või mitte. Mida sa arvad?

9to5Mac kaudu