IGRE

Apple kinnitab Inteli nutitelefoni modemiäri “osalise” omandamise [atualizado: meta para 2021]

Apple kinnitas äsja, et nad omandavad tegelikult suure osa nutitelefoni modemiärist Intel, mitu kuud pärast Qualcommiga kohtuliku kokkuleppe saavutamist. Uudiseid oodati mõni päev tagasi.

Selle tehinguga u 2200 (!) Töötajat Intel kolib Apple’i tööle. See hõlmab ka erinevaid portfelle intellektuaalne omand, seadmed ja rent Intelilt.

Tehing eeldatavasti hõlmas ca. Miljard dollarit Inteli jaoks ja see valmib alles 2019. aasta neljandas kvartalis. Nagu kõigi suuremahuliste selles suuruses probleemide puhul, tuleb sellele siiski anda regulatiivne heakskiit.

Apple ĂĽtles, et selle investeeringu korral on tal portfell traadita tehnoloogia ĂĽle 17 000 patendi – mobiilsetest standarditest modemi arhitektuuri ja tööni. Nagu me teame, on tugevad kuulujutud, et Apple’il on suur meeskond, kes töötab oma 5G modemite kallal – loodetavasti valmis see 2022. aastal.

Isegi selle mĂĽĂĽgi korral säilitab Intel oma võime arendada modemeid nutitelefonidega mitteseotud rakenduste jaoks – näiteks arvutid, asjade internetile keskendunud seadmed ja isegi autonoomsed sõidukid.

Järgmine on avaldus kasutajalt Bob Swan, Inteli tegevjuht:

See leping võimaldab meil keskenduda 5G-võrgu tehnoloogia arendamisele, säilitades samal ajal meie meeskonna loodud kriitilise intellektuaalse omandi ja kaasaegse tehnoloogia. Oleme Appleist alati lugu pidanud ja oleme kindlad, et nad pakuvad selle andeka meeskonna ja selle olulise portfelli jaoks sobivat keskkonda ka tulevikus. Meil on hea meel panna kõik oma jõupingutused 5G-sse valdkondades, mis sobivad kõige paremini meie tarbijabaasi vajadustega, sealhulgas võrguoperaatorid, telekommunikatsiooniseadmete tootjad ja pilveteenuste pakkujad.

Ja ĂĽks neist Johny Srouji, Apple’i riistvara tehnoloogia asepresident:

Oleme palju aastaid töötanud Inteliga ja teame, et see meeskond jagab Apple’i kirge sellise tehnoloogia kujundamise vastu, mis pakub meie kasutajatele maailma parimat kogemust. Apple tunneb heameelt selle ĂĽle, et nii palju suurepäraseid insenere liitus meie kasvava mobiilsidetehnoloogia kontserniga, ja me teame, et nad säravad Apple’i loovas ja dĂĽnaamilises keskkonnas. Koos meie märkimisväärse uuendusliku intellektuaalse omandi omandamisega aitavad need kiirendada meie tulevaste toodete väljatöötamist ja võimaldavad Apple’il jätkata oma eristumist tulevikus.

Muidugi, mõlemale piisab.

Uuenda 26. juuli 2019, kell 8:37

Omandamise aruandes Reuters näitab hästi, et see nii on suuruselt teine ​​ost väärtus Apple’i ajaloos – teisel kohal vaid Beats, 2014. aastal, mis läks maksma 3 miljardit dollarit.

Uudisteagentuuri allikad ütlesid ka, et selle tehinguga soovib Apple nüüd oma 5G modemi kasutamiseks mõnedes varasemates toodetes kasutamiseks valmis olla. aastani 2021.

Ilmselt peaks tulevane üleminek Qualcommi modemitelt enda omale olema üsna järk-järguline ja võtab mitu aastat. Arutame seda isegi Internetis MacMagazine on Air # 332, podcast, mis avaldatakse tänase päeva lõpus.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH