Apple kinnitas oma käivitusprogrammi InVisage ostu, mis on spetsialiseerunud minikaamerate anduritele

Mõni nädal tagasi hakkas liikuma teave, et Apple ulatub taas Mary Poppinsi taskusse, et teha veel ĂĽks omand – seekord alates algus InVisage tehnoloogia, pildisensori alalt. Uudised on siiski ainult spekulatsioonid, kuna Cupertino pole oma tegevust kunagi kinnitanud … siiani.

Täna ratifitseeris Apple’i pressiesindaja TechCrunch et ettevõte omandas InVisage’i, lisades kõigile neile protseduuridele standardse vastuse: “Apple ostis tehnoloogiaettevõtte, mis on lĂĽhike ja me ei aruta tavaliselt oma kavatsusi ega plaane.”

InVisage tehnoloogia

Meenutab tegevuspiirkonda algussiiski pole nii raske head ĂĽlevaadet saada sellest, mida Apple siin silmas peab. InVisage’i eripära on täpne õhema kaamerasensori väljatöötamisel, mis on endiselt võimeline pĂĽĂĽdma rohkem valgust – nagu teada, seda väiksem on selle komponendi suurus, seda väiksem on võime ĂĽmbritsevat valgust neelata.

Nii põnevas võistluses kui täiusliku nutitelefoni kaamera väljatöötamine, võiks selline tehnoloogia olla edasine võti. InVisage’i abil näeme tulevastes iPhone’ides võimsamat kaamerat – ja unistades vähesest, isegi ilma kardina tagakĂĽljeta komponentide paigutamiseks.

Apple’i poolt ostmiseks välja makstud summa algus veel vabastamata.