Apple korraldab iPhone'iga fotokonkursi - ja saate osaleda!

Apple korraldab iPhone’iga fotokonkursi – ja saate osaleda!

Juba mitu aastat on Apple korraldanud huvitavat kampaaniat #ShotoniPhone, kus ettevõtte reklaamimaterjalile trĂĽkitakse hämmastavaid fotosid, mis on nutitelefonides tehtud kogu maailma kasutajate poolt. NĂĽĂĽd viib Apple selle idee järgmisele tasandile: ettevõte teatas just esimesest ametlik iPhone’i fotode konkurss.

Apple alustas aastat, tähistades maailma kõige populaarsema kaamera iPhone jäädvustatud kauneimaid fotosid ja kutsudes kasutajaid üles saatma oma parimaid klikke.

22. jaanuarist kuni 7. veebruarini otsib Apple iPhone Clicked Challenge’ist parimaid fotosid. Kohtunike kogu vaatab ĂĽle kogu maailma esitatud tööd ja valib välja kĂĽmme võitnud fotot, mis kuulutatakse välja veebruaris. Võidupilt tõstetakse esile Stend teatud linnades, Apple’i poodides ja veebis.

Konkursi kohtunikekogusse kuuluvad juhtivad spetsialistid ĂĽle kogu maailma, näiteks president Barack Obama endine ametlik fotograaf, Pete Souza, Hiina visuaalkunstnik Cheni mees ja Apple’i turunduse asepresident, Phil Schiller. Ja arvake ära, ka meil on piirkonnas brasiillane: fotograaf LuĂ­sa Dörr, millest oleme siin rääkinud, kui ajakirja kaanel kuvatakse 12 fotot, millel te oma iPhone’iga klõpsasite MEESKOND.

Konkursil on lihtne osaleda: lihtsalt avaldage oma parimad iPhone’iga tehtud fotod Instagramis või Twitteris, kontrollige räsimärgend #ShotoniPhone, vahemikus 1/22 kuni 7/2. Või võite saata fotosid täisresolutsiooniga aadressile [email protected]; failid tuleb nimetada järgides nime_nimi_mudeli Osalemiseks peate olema vähemalt 18-aastane ja Apple’i töötajad – ja nende lähimad pereliikmed – ei saa võistelda.

Jagage oma kommentaaris allpool postitatud fotot. Ja palju õnne! ?