(PRODUK) iPhone MERAH di Tiongkok

Apple kõrvaldab Hiinas punase iPhone 7 reklaamimisel (PRODUCT) RED kampaaniad; vaata kasti! [atualizado]

Koos käivitamisega iPhone 7 (PRODUCT) RED, Apple alustas eile oma suurimat tuntud AIDS-i vastase võitluse tugikampaaniat; selle põhjuseks on asjaolu, et alates ajast, kui ettevõte hakkas selle põhjusele kaasa aitama, on iPhone, mille põhitoode pole kunagi punast versiooni saanud.

Nüüd hakatakse eriväljaannete seadmeid müüma mitmes riigis ja iga veebisaiti on värskendatud; Midagi väga olulist on Internetis leiduvate seadmete loendist siiski puudu Hiina.

Nagu viitas TechCrunch, on Apple'i Hiina lehtedelt eemaldatud kõik viited PUNANE (PRODUCT) kampaaniale. Ja enne kui võite arvata, et see on midagi keelega seotud, näitab Taiwani veebisait meile, et see on sobilik:

(TOODE) PUNANE iPhone Hiinas vasakul, veebisait Taiwani; See on tõsi Hiina

Kes järgib MacMagazine on näinud Apple'i jõupingutusi Hiina turule jõudmiseks. Investeeringud tootmisliinidesse ning uurimis- ja arendustegevusse ning Tim Cooki pidevad visiidid riiki on selle tõestuseks. Sel nädalal rääkis Apple'i juht seal isegi konverentsil, rääkides tundlikest teemadest ja mõõtes iga sõna, et mitte kahjustada ettevõtte suhteid turuga, mida ta tegelikult soovis.

Nendest teguritest tingituna osutavad kõik sellele, et otsus mitte nimetada selle riigi kampaaniaid on ainult poliitiline. Hiinas on AIDSi pikka aega olnud tohutu epideemia ja seda asjaolu eiratakse, peamiselt eelarvamuste tõttu, mida ohvrid võivad kannatada. Kuigi viimasel ajal on riik viimaks haiguse vastu võitlema hakanud ja see on õnnestunud, põhjustab teema endiselt poleemikat ja just seda soovib Ma vältida.

Suhted Hiinaga on keerulised, kuna sellel on maailma suurim turg, kuid Trumpi taolised poleemikad ja mitu patendivõitlust jätkuvad. Kuna turg on üsna suur, pole nutikas seadme punast väljaannet mitte käivitada; seega on mõistlik kõrvaldada ainult toetuse põhjus, mis muidugi ei tähenda, et sissetulekut ei muudetaks õigesti.

(näpunäide alates Robson, TechCrunchi kaudu)

Punast iPhone'ist rääkides saab toodet osta alles sel reedel (3/24), kuid vähemalt Apple'i ametlikest fotodest näeme seda juba vähemalt videol. TERE YouTuber Marques Brownlee (teise nimega MKBHD) on avaldanud video koos kastist lahti seade. Kontrollima:

Matteviimistlus (matt) näib olevat tõesti olnud tipptasemel ja see video selgitab paljusid kahtlusi tagumise õuna suhtes; fotol on kahtlus, kas see on valge või hõbedane, kuid videos näete seda hästi.

Brownlee esitab küsimuse, mille paljud meist küsivad endalt, kui näeme seda punast iPhone'i versiooni: miks esiosa on valge, mitte must? Kas ta näeb parem välja nagu selline?

Ja sina, mida sa arvad?

Uuendaja: Rafael Fischmann 22.02.2017 s 14:21

Isegi kõrvaldades RED (PRODUCT) kampaania oma Hiina veebisaidil, kinnitas Apple tegevjuhi Tim Cooki enda vastuse kaudu MacRumors annetatud ülemaailmsele fondile kogu globaalne müük punasest 7/7 Plus iPhone'ist.