Apple kukkus uuesti ja on nüüd Fast Company edetabelis 39. kõige innovaatilisem ettevõte

Igal aastal ajakiri Kiire seltskond paljastab auastme, mida ta ihkas 50 kõige innovaatilisemat ettevõtet maailmas. Selles mõttes on Apple olnud mädanenud kaks aastat: 2018. aastal võidetud esikohalt langes see 2019. aastal 17. kohale. Nüüd, aastal 2020, langeb see taas: Cupertino hiiglane on alles 39. koht kõige uuemas loendis.

Ilmselgelt on see siiski piisav saavutus, et pääseda maailma 50 kõige innovaatilisema ettevõtte hulka. Ja see Kiire seltskond – kes otsustas valiku põhjendamiseks välja tuua iga profiili ĂĽhe toimimisaspekti – omistas enamiku Apple’i viimase aasta uuendustest ĂĽsna ootamatu teguri, mis Apple Arcade.

Ajakiri liigitas võimalused järgmiselt:

2019. aasta septembris käivitatud Apple Arcade on alates App Store’i avamisest 2008. aastal ĂĽks maailma kõige uuenduslikumaid rakenduste ideid. Teenus pakub piiramatut juurdepääsu enam kui 100-le mängule iPhone’ile, iPadile, Macile ja Apple TV-le – kõik ilusti reklaamivaba. ja koduostud. Tarbijate jaoks on see hea väärtus vaid 5 dollari eest [ou R$10] kuu; Apple’i jaoks on see uus viis oma mĂĽĂĽdud 1,5 miljardi aktiivse seadme monetiseerimiseks. Apple Arcade’i silmapaistvus on viimane märk sellest, kui võimekas on ettevõte teenuste äris – tugev kasvusegment, mille tulud ulatusid 2019. aasta viimases kvartalis rekordiliselt 12,5 miljardi dollarini.

Aasta uusimates edetabelis esikoht Kiire seltskond, uskuge või mitte, saate Klõps (jah, firma Snapchat) “sotsiaalse tegevuskava määratlemiseks”, kirjutab ajakiri. SEE Microsoft saavutas vahepeal teise koha (töömeeskonna ĂĽhendamise eest Team rakendusega) Tesla on kolmandal kohal (juhtida elektriautode võidusõitu USA-s).

SEE 10 parimat näeb välja selline:

  1. Klõps
  2. Microsoft
  3. Tesla
  4. Big Hit Entertainment
  5. Häkkerone
  6. Valged kĂĽĂĽnised
  7. Shopify
  8. Canva
  9. Roblox
  10. Zipline

Muude tehnoloogiaettevõtete hulka kuuluvad Spotify (15. koht), Vimeo (23), Hüppaja (28), Wattpad (31) ja Graafiline (43)

Ăśks väärib siiski eraldi lõiku: Brex, mille asutasid brasiillased Henrique Dugubras ja Pedro Franceschi (kes on isegi osalenud MacMagazine’i saade), on 27. kohal – jah, Apple’i ees!

Nagu teatas Väikeettevõte, suurettevõte, Dubugras ja Franceschi läksid õppima Stanfordi ĂĽlikool ja mõistsid, et mõned ettevõtjasõbrad ei suutnud traditsioonilistest pankadest ettevõtte krediitkaarte hankida. See motiveeris neid siis ettevõtet looma. Nad kaks lahkusid hiljem ĂĽlikoolist, et pĂĽhenduda ettevõttele ja … noh, täna oli hea 2,6 miljardit dollarit.

Apple World Today kaudu