Apple kuulutas välja oma ülemaailmse arendajate konverentsi (WWDC) 2020 ja ootuspäraselt on kõik virtuaalne

Apple kuulutas välja oma ülemaailmse arendajate konverentsi (WWDC) 2020 ja ootuspäraselt on kõik virtuaalne

Apple tühistas haiguspuhangu tõttu osalemise 2020. aasta SXSW-l, mis toimub Austinis (Texas, Ameerika Ühendriigid). koroona viirus (COVID-19).

Selle eelduse põhjal ei olnud mõtet, et ta ei tahaks osaleda sellistel fĂĽĂĽsilistel ĂĽritustel ja nii Ăślemaailmne arendajate konverents (WWDC) 2020 traditsiooniliselt – eriti pärast seda, kui Santa Clara maakonna ametnikud soovitasid tal ja teistel hiiglastel oma ĂĽritus tĂĽhistada.

Ütles ja tegi: Apple kuulutas täna välja WWDC 2020 ja ütles, et selle aasta arendajakonverents toimub täiesti teises, virtuaalses formaadis.

Apple teatas täna, et korraldab juunis ĂĽlemaailmse arendajate konverentsi. NĂĽĂĽd, 31. aastat, saab WWDC 2020 täiesti uue veebivormingu, mis on täis sisu tarbijatele, ajakirjandusele ja arendajatele. See veebiĂĽritus on miljonite loovate ja innovaatiliste arendajate jaoks võimalus saada varakult juurdepääs iOS-i, iPadOS-i, macOS-i, watchOS-i ja tvOS-i tulevikule ning suhelda Apple’i inseneridega, kui nad töötavad rakenduskogemuste loomisel, mis rikastavad Apple’i klientide elu ĂĽle kogu maailma.

Teiseks Phil Schiller (Apple’i turundusjuht kogu maailmas), „Praegune tervislik olukord nõuab WWDC 2020 uue vormingu loomist, mis pakub täielikku programmi koos veebiloengute ja -seanssidega, pakkudes suurepärast õppimise kogemust kogu arendajaskonnale. , ĂĽmber maailma “. Ăśksikasju vormingu enda kohta jagatakse juhtide sõnul lähinädalatel.

Juba Craig Federighi (ettevõtte tarkvarajuht) märkis, et kõigi uute toodete ja tehnoloogiaga, millega nad töötasid, on “WWDC 2020 suurepärane”.

Loodan, et meie arendajad saavad uue koodi ja suhtlevad täiesti uuel viisil Apple’i inseneridega, kes loovad tehnoloogiaid ja struktuure, mis kujundavad tulevikku kõikidel Apple’i platvormidel.

Ettevõtte teatel pakub WWDC 2020 rohkem kui 23 miljonile registreeritud arendajale Apple’i programmi – enam kui 155 riigis ja territooriumil – ĂĽlevaade ja tööriistad, mis on vajalikud teie ideede elluviimiseks. Lisateavet programmi kohta jagatakse tänasest juunini e-posti teel, rakenduses Apple Developer ja veebisaidil Apple Developers.


Apple'i arendaja rakenduse ikoon

WWDC viimased kolm väljaannet (2017, 2018 ja 2019) on peetud San Jose (California) McEnery konverentsikeskuses ja need koondavad enam kui 5000 arendajat kogu maailmast. Varem toimus pikka aega sündmus Moscone keskuses San Franciscos.

Uue formaadi tõttu teatas Apple ka oma kohustustest maksma miljon dollarit kohalikele San Jose organisatsioonidele füüsiliste sündmuste puudumisega seotud sissetuleku kaotuse hüvitamiseks.