Apple kuulutas välja üllatusürituse, et paljastada 2019. aasta parimad rakendused ja mängud | Rakendus
BLOG

Apple kuulutas välja üllatusürituse, et paljastada 2019. aasta parimad rakendused ja mängud | Rakendus

Apple käivitas 2. detsembril New Yorgis kavandatud üllatusürituse. Tseremoonial tuleb austada 2019. aasta parimaid rakendusi ja mänge, mis on saadaval iPhone'ile ja iPadile (iOS). Esmaspäeval Ameerika ajakirjandusele saadetud kutses (18) tõi ettevõte esile loosungi Amado miili. Valmistatud parimate poolt ", kuldsete tähtedega ja App Store'i logoga.

Peale lemmikrakenduste loendi pole selle seadme või teenuse turuletuleku kohta teavet. Väärib märkimist, et see on Apple'i esimene rakendustele keskenduv sündmus, seega jääb esitluse sisu saladuseks. Varasematel aastatel avalikustas ettevõte võitjate valimise ainult autasustamistseremooniate või ajakirjanike osaluseta.

Viis kasulikku ja vähetuntud rakendust, mille saate oma mobiiltelefonilt alla laadida

Apple kuulutas välja üllatusürituse, et paljastada parimad rakendused ja mängud 2019. Foto: Reproduo / Twitter / Lance UlanoffApple kuulutas välja üllatusürituse, et paljastada parimad rakendused ja mängud 2019. Foto: Reproduo / Twitter / Lance Ulanoff

Apple kuulutas välja üllatusürituse, et paljastada parimad rakendused ja mängud 2019. Foto: Reproduo / Twitter / Lance Ulanoff

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Apple'i ametlikul sündmuste lehel ei kuvata endiselt reaalajas voogesitust, seega pole videote reaalajas kättesaadavust kuidagi võimalik kinnitada. Uusi tseremooniaid tseremooniale ei oodatud, vaatamata ajakirjanduses levinud kuulujuttudele Mac Pro ja XDR Pro Display Monitori monitoride turuletuleku kohta veel 2019. aasta detsembris.

Kõige kummalisem on see, et Apple korraldab esimest korda konverentsi, mis on pühendatud ainult rakenduste ja mängude väärtustamisele. Teisest küljest otsustas tehnoloogiahiiglane ürituse reklaamimiseks selle aasta oktoobris ja novembris, kasutades pressiteateid vastavalt AirPods Pro 16 ja MacBook Pro debüüdiks.

Eelmisel kolmapäeval (13) esitas Apple uue MacBook Pro, mis saabus 15-tollise versiooni asendamiseks ja millel oli riistvara suurenemine. Selle sülearvuti uued asjad hõlmavad suuremat ja paremat ekraani ning rohkem mälu nii põhiversioonis kui ka valikuliste lisaseadmetega mudelites. Septembris tõi Apple turule lisaks Apple Arcade mängude teenuse värskendustele ka iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, Apple Watch 5, Apple Watch 5.

iPhone 11 Pro ja iPhone 11 Pro Max: testisime Apple'i telefone

iPhone 11 Pro ja iPhone 11 Pro Max: testisime Apple'i telefone