contador gratis Saltar al contenido

Apple kuulutas välja uue põlvkonna iPadi ja uue Apple Watch Series 5

Apple kuulutas välja uue põlvkonna iPadi ja uue Apple Watch Series 5

Tänaste uudiste hulgas tutvustas ettevõte uut Apple Watch Series 5, uue põlvkonna iPad 7 ning rohkem üksikasju Apple TV + ja Apple Arcade teenuste kohta.

A Apple täna (10) Californias (USA) Cupertinos oma uue nutikella Apple Watchi seeria 5, mis on järginud oma eelkäija jälgedes, kuid millel on sõltumatum opsüsteem ja mitmed kasutajate tervist väärtustavad rakendused. Nutikell on tulekul watchOS 6, välja kuulutatud WWDC 2019ja põhineb iOS 13.

Samuti kuulutas ettevõte välja uue iPad põlvkond, mis nagu Apple Watchi seeria 5, koos operatsioonisüsteemiga ise iPadOS, teatas ka WWDC 2019, mis lisaks uute funktsioonide toomisele uurib ja kasutab ka kogu ettevõtte tahvelarvuti riistvarasüsteemi.

Koos selle uue riistvaraga Apple lisateavet uue teenuse kohta, mis kuulutati välja ka märtsis, näiteks Apple TV +, filmi ja sarja voogesituse teenus Applepeale selle Apple'i arkaad, mis on ettevõtte voogesituse mängu teenus.

Vaadake uudiseid Apple teatas umbes seitsmendast põlvkonnast iPad, Apple Watch 5 ja teenindus Apple TV + ja Apple'i arkaad.

Uus 7. põlvkonna iPad

7. põlvkonna iPad on täielikult integreeritud uue IpadOS opsüsteemiga7. põlvkonna iPad on täielikult integreeritud uue IpadOS opsüsteemiga

A Apple teatas uus iPad põlvkond, mis on täielikult integreeritud uue opsüsteemiga ipadOS, tehke uus iPad muutuda iseseisvamaks ja oma võimeid maksimeerida. Välja töötatud: iOS 13, seda ipadOS kuulutati välja WWDC 2019 (Ülemaailmne arendajate konverents).

IPadOS parandab uue iPadi kasutajakogemustIPadOS parandab uue iPadi kasutajakogemust

Retina Display 10.2 ekraaniga on see ekraan suurem kui 6. põlvkond. Kas teil on kiibistik A10 termotuumasüntees, sama kiip, mis moodustab iPadi 6. põlvkond, millel on 4 südamikku, millest 2 on suure jõudlusega (2,34 GHz) tuumad raskemateks ülesanneteks ja 2 muud tuuma väiksema kiiruse ja energiasäästuga.

Sellel tahvelarvutil on ka Nutikas pistikvõimaldab esmakordselt välisseadmeid Interneti-ga ühendada iPad ilma vajaduseta Bluetooth. Reaalsus on aga see, et see konnektor on võimeline edastama ka andmeid ja elektrit, mis avab seitsmenda põlvkonna lisaseadmete osas mitmesuguseid võimalusi. iPad.

IPadOS-iga on Apple Pencil iPadi paremini integreeritudIPadOS-iga on Apple Pencil iPadi paremini integreeritud

Uus utiliit Õunapliiats on saadaval lisaks paljudele lisatud žestidele, et veelgi täiustada kasutajakogemust. Koos iPadOS, seda Õunapliiats rohkem integreeritud iPad, eriti uute bränditööriistade kaudu, mis on saadaval kogu opsüsteemis.

Uus 7. põlvkonna iPad need on juba eelmüügis ja on ametlikult saadaval 30. septembril hinnaga 329,00 USD (umbes 1 350 USD).

Apple Watchi seeria 5

Uue Apple Watch 5 abil paraneb uus turvasüsteem ja uus tervise parandamise süsteemUue Apple Watch Series 5 abil paraneb uus turvasüsteem ja uus tervise parandamise süsteem

Uuega Apple Watchi seeria 5, paraneb uus tervisekaitse ja ohutuse hindamise süsteem. Sest watchOS 6 pole süsteemiga otseselt seotud iOS, on nutikella tipuks teave, mida seade saab App Store see tähendab, et rakendusi saab installida ilma Interneti-ühendust nõudmata iPhone. Peale selle watchOS 6 mitte ainult Apple Watchi seeria 5, said ka eelmised versioonid operatsioonisüsteemi värskendusi.

"Apple Watchist on saanud kõige keerukam ja armastatud nutikell maailmas."

Tim Cook, Apple'i tegevjuht

Ekraan on olenevalt kasutaja aktiivsusest vähese heleduse või suure eredusegaEkraan on olenevalt kasutaja aktiivsusest vähese heleduse või suure eredusega

seda Apple Watchi seeria 5 Saate ka näidata keskkonna müratase uue rakenduse kaudu Müra. Lisaks võib naistel see olla kontroll menstruaaltsükli üle kasutades uut rakendust nimega Tsüklite jälgimine. Need funktsioonid on saadaval kõigi nutiseadmetega, mis ühilduvad WatchOS 6.

A Apple paljastab ka funktsioone, mis kasutajaid võimaldavad jälgida oma une kvaliteeti põhineb erinevatel andmetel meeldib südamerütm, liikumine ja keskkonnamüra. Kogutud andmed on saadaval täiendavate rakendustena. Peale selle Apple Watchi seeria 5 eesmärk on otsida kasutaja südame seisundi paranemist, analüüsida pulssi.

Ohutus on lisaks hädaabikõnesüsteemile ka Apple Watch 5 plusspunkt, näiteks kukkumissüsteem, ja tervisOhutus on lisaks Apple hädaabikõnesüsteemile ka Apple Watch Series 5 plusspunkt, näiteks avariisüsteem, ja tervis.

Konverentsi tugev külg on see asjaolu Apple käivitatakse Apple Research, mis võimaldab kasutajatel valida, mida nad soovivad kogu tervise kohta jagada, ja on aasta lõpus saadaval USA-s.

Selle aasta suurepärased uued võimalused Apple Watchi seeria 5 võimalus alati ekraanil, nii et kasutajad näevad nutika kellaekraani igal ajal ilma oma randmeid liigutamata – seda on pärast seda taotletud Apple Watch debüteeris 2015. aastal.

A Apple teatas ka sellest Apple Watchi seeria 5 tänu uuele madala temperatuuriga monitori polüsilikooni ja oksiidi ning vähese energiatarbega monitoride draiveritele säilitatakse eelmise mudeli 18-tunnine aku, isegi kui uus ekraan on alati aktiivne.

seda käekell ja ümber kujundatud harjutus uute näitusevõimaluste ärakasutamiseks. Ekraan on vähese heledusega režiimis, kasutajad liiguvad randmetel ja lülituvad siis täiseledusele samamoodi nagu praegune mudel.

Apple Watch 5 muudab aku 18 tunniks vastupidavaks, isegi kui uus ekraan on alati sisse lülitatudApple Watch Series 5 hooldab akut, mis kestab 18 tundi, isegi kui uus ekraan on alati sisse lülitatud

Ohutus on helge koht, nagu allakäik ja tervisesüsteem, ning uued sarjad nutikell sellel on mitmes riigis hädaabikõnesüsteem, mille saab aktiveerida tunniga, eriti rahvusvahelistel reisidel.

Uus Apple Watchi seeria 5 Saadaval kahes mudelis: keraamika ja titaan. Keraamika on materjal Apple mida varem oma käekellas kasutatud, kuid titaanist sai nutikellade seas uus asi.

seda Apple Watchi seeria 5 saadaval alates 20. septembrist hinnaga 499,00 USD (umbes 2050,00 R $) koos 4G, valvur Apple Watchi seeria 3 199,00 USD (umbes 820,00 R $).

Apple TV +

Juba välja kuulutatud Apple TV + sisaldab filme, seriaale, jutusaateid ja palju muud!Juba välja kuulutatud Apple TV + sisaldab filme, seriaale, jutusaateid ja palju muud!

Kuulutati välja voogesitatud eksklusiivne kasutajatele Apple mis hõlmab filme, sarju, jutusaade, saate rohkem uudiseid. Süsteem on saadaval 1. novembril koos iga kuu originaalsemate seeriatega, saadaval on rohkem kui 100 riiki, ainult 4,99 dollari eest kuus. Brasiilias toimub turuletoomine samal päeval ja liitumistasu on 9,90 dollarit koos seitsmepäevase tasuta prooviversiooniga. See väärtus kehtib kuni kuue inimese kohta peres.

Ostke mis tahes süsteemi Apple, kuidas iPhone, iPad või Apple TV, alates tänasest (10), saavad kasutajad tasuta aastatellimuse Apple TV +ja kõrged panused kõigi sarjade ja kogu originaalsisu jaoks. Vaadake treilerit allpool Vaata:

Seriaal toimub maailmas, kus viirus on levinud, muutes inimesed pimedaks, kuid Baba Vossil (Jason Momoa) on kaks kaksikut poega, keda näha saab. Kuninganna alustab sõda, uskudes, et teie laste nägemus on märk maailmalõpust

Apple'i arkaad

Seda teenust saab kasutada ka võrguühenduseta, mis on saadaval mobiiltelefonides, lauaarvutites, teleris, iPhone'is, iPadis, Macis ja Apple TV-sSeda teenust saab kasutada ka võrguühenduseta, mis on saadaval mobiiltelefonides, lauaarvutites, teleris, iPhone'is, iPadis, Macis ja Apple TV-s.

Otsustati siseneda voogesitusmängude turule, sama mis Google koos Stadia, seda Apple märtsis välja kuulutatud Apple'i arkaad. Saadaval iPhone, iPad, Mac ja Apple TV, saab seda teenust kasutada ka võrguühenduseta.

A Apple teatas uutest partnerlussuhetest mitme ettevõttega Konami ja Capcom, kes on valmis looma uusi eksklusiivseid pealkirju Apple'i arkaad mängida võrgus või offline. Süsteemil on endiselt juhtimise tugi Xbox One S ja DualShock 4, koos juhtelementidega, millega kasutajad on harjunud.

seda Apple'i arkaad on alates 19. septembrist saadaval rohkem kui 150 riigis hinnaga 4,99 dollarit (umbes 20 dollarit R $) koos esimese kuuga tasuta. Vaadake mõnda järgmistest mängudest:

Frogger

Uus klassikaline versioon ainult Apple Arcade jaoksUus klassikaline versioon ainult Apple Arcade jaoks

Klassika Konami täielikult ümber kujundatud mängumäng mitmekesisem ja arendav mehaanika. See mäng võimaldab isegi naha muutusi ja palju muud!

Shinseki: sügavustesse

Shinseki: Into the Depths hindab merepõhja helikujundustShinseki: Into the Depths hindab merepõhja helikujundust

Otse ookeani põhjast Shinseki: sügavustesse platvormimäng, mis hindab mitte ainult mängumängaga helikujundus mähitud kõike merepõhjast. Ettearvamatu mehaanika ja süvamere füüsika abil tõotab see mäng tõeliselt ümbritsevat kogemust.

Annapurna

Annapurna kujundus järgib muusika löökiAnnapurna kujundus järgib muusika lööki

Annapurna See on muusikamäng, mis keskendub erinevatele muusikastiilidele ja seda kõike peategelastega, kes kasutavad mootorrattaid. Kogu stsenaarium on tehtud kujundusega, mis vastandub muusika peksmisele.

Ainult uuenduste jaoks

Sõnadega Ainult innovatsiooniga näitab ettevõte, et üritus on keskendunud innovatsioonileSõnadega Ainult innovatsiooniga näitab ettevõte, et üritus on keskendunud innovatsioonile

Teise poolaasta jooksul tutvustas ettevõte maailmale oma uut tootesarja iPhone 11 ja iOS 13, opsüsteemi uus versioon, mis täiendab seadet. Tervitusega Ainult uuendustega, (Ainult uuenduste jaoks sõnasõnalises tõlkes) näitab ettevõte selgelt, et sündmus on täielikult keskendunud innovatsioonile, eriti seitsmenda põlvkonna jaoks iPad ja uued Apple Watchi seeria 5.

Nagu uued uudised iPadalates Apple Watchi seeria 5 ja teenus Apple kuulutati välja? Jäta kommentaar, mis on su lemmik.

Allikas; Apple.