Apple laiendab iPad 2 ja iPhone 5 komponentide tarnijate loendit

Pster Pad plahvatabUus aruanne DigiTimes lahendada kuulujutud Apple'i tulevase väljalaske kohta. Esimene ütleb, et iPad 2 trükkplaatide tarnijate nimekiri kasvab kiiresti. Nüüd, lisaks Ibidenile, Tripod Technology'ile ja TTM Technologies'ile, hakkavad Compeqi tootmisettevõte, Gold Circuit Electronics (GCE), Meiko ja Nan Ya PCB saatma partiisid kogu veebruaris ja märtsis, et alustada masstootmist aprillist

Tööstusharu analüütikud ootavad nende komponentide puudust 2011. aasta alguses, arvestades nende üha tavalisemat kasutamist tahvelarvutites ja nutitelefonides. Üks probleem, mis mõjutab trükitud vooluringide pakkumist, on nelja või enama kihiga tootmisplaatide ja keerukate vooluringide kujunduse tulemus.

Muud aruanded DigiTimes Komponentide tarnijatena iPhone 5-le, mis tuleb suvel põhjapoolkeral käivitada, lisatakse komponentide tarnijad Foxconn Electronics, Foxlink, Gold Circuit Electronics (GCE) ja Epistar. Foxconn peab kõrvaklappide valmistajana Fosteri asendama, pidades silmas Jaapani jeeni vaadet, mis paneb Ma otsima odavamaid alternatiive.

Arvestades iPadi taotluste rahuldamise probleemi ja Tim Cooki teisipäeval toimunud tulemuskonverentsi ajal tehtud avaldust, kus öeldakse, et iPhone 4-l on rohkem müüki, kui võimalik, et seda suuremas koguses toota, siis loomulikult kui Apple soovib võimalikult palju tarnijaid võimalikult kiiresti tagada.