Apple laiendab iTunes Store'i arveldusteenuseid telefonioperaatorite kaudu; kas see juhtub Brasiilias?

Apple laiendab iTunes Store'i arveldusteenuseid telefonioperaatorite kaudu; kas see juhtub Brasiilias?

Paljud ei tea, kuid enam kui aasta jooksul on Apple esitanud mitmes riigis iTunes Stores uue makseviisi: autor telefoniarve teie mobiilioperaator. See spordiala ilmus esmalt Saksamaal, seejärel jõudis Sina, Taiwani ja Jaapan kõigil kolmel juhul ainult teatud ettevõtjate puhul.

Selle makseviisi osas on tehtud edusamme järk-järgult, kuid pidevalt: novembris valiti mitu operaatorit Araabia Ühendemiraadidpeal Saudi Araabiapeal Belgia edasi ja edasi Norra; järgmisel kuul oli meie sõprade kord alates Venemaa makseviiside saamiseks aga ainult Beeline'i operaatorite makseviise.

Laadige iTunes Store'is operaatori kaudu

Sel nädalal teatas Apple, et lõbusalt ühinesid veel kolm riiki: Itaalia, Singapur ja Austria. Pitsamaal on iTunes Store'i laadimisfunktsioonid saadaval 3 operaatori kaudu; Aasia riikides, praegu ainult ettevõtjatele M1 Limited; vahepeal piirdus Mozarti maal moraalsus Drei-ga.

Sellel lehel on näha kõik riigid ja teenuseid pakkuvad operaatorid. Huvitav on see, et USA-l pole seda võimalust ja ka Brasiilial, mis paneb mind küsima: kas selline makseviis on siin oma jälje leidnud?

Esimene tõke, mis meie riigis teenuste rakendamisel tuleb ületada, on muidugi iTunes Store'is Reaisas esitatud süüdistuste algus, arvamuste jagamise väljavaade. Kui selline muudatus aset leiab, ei näe ma põhjust, miks modaalsust laialdaselt vastu ei võeta.

Võtke näide: Uber. Sellest ettevõttest on saanud ülemaailmne hiiglane, kes aktsepteerib maksetena ainult krediitkaarte, kuid Brasiiliasse jõudes seisab ta silmitsi probleemiga: paljudel siinsetel inimestel sellist tüüpi kaarti pole või ei kasutata. Sel põhjusel oli meie armastatud vabariik esimene maailmas, kus transpordiettevõtted hakkasid makseviisina aktsepteerima sularaha, mis hakkas seejärel laienema ka teistesse riikidesse.

Mida sa arvad?

(MacRumorsi kaudu)