Apple laiendab loovuse ja programmeerimise ergutamiseks partnerlust Aafrika-Ameerika asutustega

Apple laiendab loovuse ja programmeerimise ergutamiseks partnerlust Aafrika-Ameerika asutustega

Apple teatas täna, et laiendab oma partnerlust Ajalooliselt mustad kolledĹľid ja ĂĽlikoolid (Ajalooliselt mustad kolledĹľid ja ĂĽlikoolidvõi HBCU-d) – Ameerika Ăśhendriikides asutatud kõrgharidusasutused, keskendudes Aafrika-Ameerika kogukonnale -, lisades kĂĽmme piirkondlikku programmeerimiskeskust.

See pingutus on osa Kogukonna hariduse algatus (Kogukonna hariduse algatus) Apple’ilt, mis käivitati 2019. aastal ja mis loodi “mitmekesisuse, loovuse ja programmeerimise stimuleerimiseks igas vanuses õpilastes”.

See algatus jagab teise programmi – Apple’i algatus Equity and Racial JusticeEelmisel kuul (USA-s rassismivastaste meeleavalduste keskel) käivitatud eesmärk on väljakutse värvikogukondade takistustele, edendades hariduse, majandusliku võrdõiguslikkuse ja kriminaalõiguse reformimise jõupingutusi, nagu rõhutas keskkonna-, poliitilise ja keskkonnaalase algatuse asepresident. sotsiaalne õun, Lisa Jackson:

Apple on pühendunud värvikogukonnaga koostööle hariduse võrdõiguslikkuse edendamiseks. Näeme, et meie kogukondliku hariduse algatuse laiendamine ja partnerlus HBCU-ga on veel üks samm, mis aitab mustanahalistel õpilastel oma unistusi ellu viia ja homseid probleeme lahendada.

Apple juhtis tähelepanu sellele, et tema kogukondliku hariduse algatus hõlmab nĂĽĂĽd 24 asukohta USA-s, millest pooled on HBCU-d, millest 21 ĂĽksust “teenindavad ĂĽliõpilasi, kes on valdavalt mustanahalised ja pruunid”. Ettevõtte sõnul on tuhanded õpilased saanud õppida oma tasuta õppekavast kõigile (“IgaĂĽks saab koodi anda”) ja loovust kõigile (“IgaĂĽks saab teha”).

Heitke pilk uue HBCU õppekeskuse asukohale:

Uus Apple on keskendunud HBCU-le

Apple loodab lähikuudel kahekordistada HBCU partnerite arvu, laiendades oma koolide võrku, pakkudes programmeerimist, loovust ja karjäärivõimalusi.