Apple laiendab NFC kasutamist iPhone’is selle aasta lõpus

Tehnoloogia NFC see kehtib iPhone’ide kohta Apple Pay tõttu ja sellest ajast peale on teiste ressursside osas vähe uuritud – Apple on muidugi sĂĽĂĽdi selles, et see ei ava neid tehnoloogiaid, nii et kõik saavad neid kasutada neile sobival viisil. Käivad kuulujutud, et see muutub iOS 12 saabumisega, kuid selle stsenaariumi korral on vähe muutunud. NĂĽĂĽd juhtub midagi.

Vastavalt NFC maailm, Laiendab Apple aasta lõpus iPhone NFC kiibi lugemisvõimalusi. Põhjus? Nii et nutitelefone saab kasutada passidesse ja / või identiteedi turvakiibidesse salvestatud andmete lugemiseks.

Sellise avalduse tegi Ăśhendkuningriigi siseministeerium, kes on rääkinud Apple’iga NFC-i kasutamise laiendamisest iPhone’ides asjakohaselt, et valitsuse väljatöötatud rakendused saaksid lugeda nende EL-i kodanike passi- ja isikuteavet, kes soovivad taotleda Ăśhendkuningriigis jätkamist.

Praegu on iPhone’i NFC funktsioon ĂĽsna piiratud, võimaldades lugeda ainult NDEF-i andmeid (NFC andmevahetuse vormingvõi NFC andmevahetusvorming). Selle piirangu tõttu (passi kiip ei salvesta teavet selles vormingus) ei suutnud Ăśhendkuningriigi valitsus rakendust kättesaadavaks teha Väljumine EL-ist: isikut tõendavate dokumentide kontroll iPhone’i jaoks, ainult seadmete jaoks, kus töötab Androidi operatsioonisĂĽsteem.

Ideaalses maailmas laadib Euroopa kodanik, kes soovib jätkata Suurbritannias elamist, alla rakenduse, täidab lĂĽhikese vormi, võtab selle vastu selfie näotuvastuse jaoks ja puudutab passi / identiteedikiibil olevat iPhone’i, et dokumenditeavet korralikult kogutakse. Täna saab seda voogu esitada ainult Android-seadmetes.

Hea uudis, nagu me ĂĽtlesime, on see, et Apple laiendab NFC võimekust, nagu ĂĽtles siseasjade riigisekretär Sajid Javid: “[…] Mul on hea meel kinnitada, et Apple teeb selle aasta lõpuks oma seadmetes kättesaadavaks isikut tõendavate dokumentide kinnitamise rakenduse. “

Märkides, et enam kui 280 000 Euroopa kodanikku registreerus Ăśhendkuningriigis jätkamiseks, võib see samm paljude elu lihtsustada, kui Apple teeb koostööd ja laiendab NFC värskendust – näeme ka seda, kas see funktsioonide laiendamine ei tooda kasu teistele rakendustele.

Tuleb märkida, et see loetelu jätkub sõltumata Suurbritannia Euroopa Liidust lahkumise läbirääkimiste tulemustest (Brexit) – registreerimisprogramm jääb kokkuleppel avatuks kuni 2021. aasta juunini või kokkuleppe puudumise korral 2020. aasta detsembrini.

Ilmselgelt pole rakendus EU Exit: ID Document Check selle rakenduse jaoks ainus võimalus: üle 50 koha, kus kandidaadid saavad oma passe kontrollida, lisaks sellele, et kogu protsessi saab läbi viia ka postiteenistus.

9to5Mac kaudu