Apple laiendab oma iPhone'i kaubavahetuse pakkumist mitmesse riiki

Apple laiendab oma iPhone’i kaubavahetuse pakkumist mitmesse riiki

Novembri lõpus suurendas Apple Ameerika Ăśhendriikides oma programmis summat, mille ta maksis vanade iPhone’ide eest uute vastu. Anna tagasi. Piiratud aja jooksul saavad kõik, kes annavad iPhone XS, XS Max või XR ostmisel vana sisseseade ära, tavapärasest suurema allahindluse.

Viimastel päevadel laiendas Apple võib-olla veel ĂĽht pĂĽhade hooaja uute iPhone’i mĂĽĂĽgi stimuleerimiseks seda kampaaniat vahetused mitmesse riiki: Saksamaa, Austraalia, Austria, Belgia, Kanada, Hiina, Lõuna-Korea, Araabia Ăśhendemiraadid, Hispaania, Prantsusmaa, Holland, Hong Kong, Itaalia, Jaapan, Macau, Suurbritannia, Rootsi, Ĺ veits ja Taiwan.

Soodusmäärad on muidugi väga erinevad, kuid võime tuua mõned näited. Suurbritannias saab iPhone XR-i osta hinnaga 499 naela ja XS-i 749 naela eest – mõlemal juhul annab see algtaseme iPhone 7 Plus. Kanadas algavad nad vastavalt 649 ja 999 dollarist.

Mõnes riigis (mitte kõigis, kes teab, miks) on viiteid sellele, et see on eriline vahetused kehtib kuni 31. jaanuarini (kuigi Apple’i praegune eelarvekvartal lõpeb nädala pärast).

Kahjuks Brasiilia (või mõni muu Ladina-Ameerika riik) ja Portugal kampaaniasse ei ühinenud.

9to5Mac kaudu