Apple laseb teil nĂĽĂĽd veebisaateid otseĂĽlekandeid kuulata

Apple laseb teil nĂĽĂĽd veebisaateid otseĂĽlekandeid kuulata

Sel nädalal uuendas Apple lehte netisaated veebis, mis kannab 2018. aasta jaanuaris kasutusele võetud App Store’i liidese sama alust.

Nagu ka Apple Music, saavad kasutajad uute lehtede kaudu kuulata terveid taskuhäälingusaateid otse oma lemmikbrauseri kaudu. Siiski pole ühtegi täielikku mängijat, mis võimaldaks teil näiteks teatud episoodidesse liikuda; meil on ainult üks nupp Esita / peata.

Lehed on ka visuaalselt palju meeldivamad ja korrastatumad, näidates iga episoodi pealkirja ja kirjeldust ning kestust. Loendi lõpus on arvamusi „tellijatelt”, seejärel peamistest sama kategooria taskuhäälingusaadetest ja lõpuks ka teistest taskuhäälingusaadetest, millele kuulajad samuti juurde pääsevad.

Järk-järgult migreerib Apple kõik podcastid ka oma veebisaidi uuele alamdomeenile podcasts.apple.com, selle asemel, et hoida kõike vana itunes.apple.com all – kuid see on veel ĂĽks viide sellele, et iTunesil on aga päevanumbrid.

Kõik soovijad näevad uudiseid kĂĽlastades MacMagazine’i saade brauseri abil. Muidugi võib teid siiski iTunes’i rakenduses ainult ĂĽhe klõpsuga taskuhäälingusse viia.

9to5Mac kaudu