Viimased värskendused App Store'is: klipid, Gmail, Google Allo, Airmail 3 ja rohkem!

Apple liitus "lõbusate" videote lainega uue iOS-i rakendusega Clip

Apple oli täna turuletoomisega üllatunud Klipp, uus rakendus, mis lubab pakkuda kõigile kiiret ja lõbusat viisi oma iPhone'is või iPadis väljendusrikaste videote tegemiseks.

Rakendusklipp iPhone'is

See toob ainulaadse ja intuitiivse kujunduse, mis hõlbustab lahedates filmides videoklippide, fotode ja muusika kombineerimist, et saaksite lisaks YouTube'i ja Vimeole jagada iMessage'i, Instagrami, Facebooki ja muude sotsiaalsete võrgustike kaudu ka sugulastega / sõpradega.

Rakendusklipp iPadis

Üks Clipi lahedamaid omadusi on see, mida Apple nimetab Otsene pealkiri, mis võimaldab kasutajatel luua subtiitreid ja animeeritud pealkirju ainult nende hääle abil (reaalajas, toetades 36 erinevat keelt, mis peavad sisaldama ka meie portugali keelt). Saadaval on ka lahedad efektid, näiteks koomiksite filtrid, kõnemullid, kujundid, emotikonid ja täisekraanil animeeritud plakatid.

Rakendusklipp iPhone'is

Kes klippi puudutab, ei pea aru saama ajajoonest (ajajoon), ribareklaamid või igasugused keerulised redigeerimisriistad; kõik toimub lihtsa puudutusega. See töötati välja üldsuse meelega, toimides omamoodi "vastusena" Apple'ile Snapchati / Instagrami lugude nähtusele.

Rakendusklipp iPhone'is

Vaadake kahte Apple'i kiiret demovideot:

Klipp on tasuta saadaval App Store'is aprillis ja selleks on vaja iOS 10.3.