Apple loetleb Euraasia uusi Maci, iPhone’i ja Watchi mudeleid

Kätte on jõudmas aasta lõpp ja koos sellega (võimalik) ka uus Apple’i toodete kaisuke. Kuulujutud räägivad kolmest uuest iPhone’i mudelist, Apple Watchi uuest põlvkonnast, mĂĽĂĽtilisest 16-tollisest MacBook Pro-st, uuest 10,2-tollise ekraaniga algtaseme iPadist … nimekiri läheb aga kaugele – ja Apple’i uusim plaat on peal. Euraasia majanduskomisjon (EMĂś) näib kinnitavat spekulatsioone.

Märkused hõlmavad mitut tootesarja, sealhulgas mõnda juba turule tulnud: oleme näiteks maininud uusi mudeleid iPod touch (käivitati muide eile Brasiilias). Samuti on loendis mõned olemasolevad iPhone’i ja Apple Watchi mudelid ning see on osa loendist ainult agentuuri andmebaasi värskendamiseks – sest väga varsti hakatakse neid saatma iOS 13 See on watchOS 6, mis tuleb registreerida.

Tuntud nägude hulgas on meil siiski mõni avaldamata kood. Seal on mainitud näiteks kuut mudelit Mac mida me pole kunagi varem näinud: A2141, A2147, A2158, A2179, A2182 ja A2251. Võttes arvesse hiljutisi kuulujutte, on täiesti võimalik, et kood viitab tulevase 16-tollise MacBook Pro teisele versioonile. Samuti ei saa me välistada spekulatsioone 13-tolliste MacBooks Airi ja Pro väiksemate värskenduste kohta.

Apple salvestab Euraasias 2019. aasta augustis

SEE õunakellon omakorda registreeritud nelja koodiga, millest me pole varem kuulnud, ainult inimesed: need on A2156, A2157, A2092 ja A2093. Kõik viitab sellele, et tegemist on eelseisva “5. seeria” kellaga – võib-olla selle uutes titaanist ja keraamilistes mudelites, mida “kinnitas” varem watchOS 6-st leitud failides.

Jätkuvalt kella osas on huvitav märkida, et teised mudelid, mida Apple “uuesti registreerib”, nimetavad neid versioone 3. sari ja 4 Ă•unamoos. See tähendab, et on võimalik, et ettevõte kavatseb 2019. aasta mudeli saabudes kaks eelmist põlvkonda elus hoida – luues potentsiaalselt tarbijatele atraktiivse hinnaliigutuse.

Lõpuks on loetletud mitu iPhone’i mudelit. Kuid ĂĽkski neist pole uus: isegi need, mille koodid vastavad seadmetele, mida me ei tea, olid varem Euraasias registreeritud – arvatavasti peegeldub nende uuesti ilmumine operatsioonisĂĽsteemi, millest sai iOS 13.

Lõppude lõpuks on pall ĂĽleval: näeme lähikuudel Apple’ilt palju uudiseid. Kas need on head või halvad, teisest kĂĽljest … selleks peame ootama.

9to5Mac kaudu