Apple lõpetab juulis autor iBooks ja 2021. aasta lõpuks iTunes U

Apple News peatub teenused suhteliselt haruldane, kuid täna teatas ettevõte mõlema lõpetamisest: IBooksi autor See on iTunes U.

IBooksi autor

IBooks Author on neile, kes seda ei tea, teenus, mille ettevõte tõi Apple Booksi (hiljem iBooks) käivitamisel ja mis võimaldab autoritel oma raamatuid kirjutada, redigeerida ja avaldada otse ettevõtte poes ilma vahendajateta. kirjastajalt.

IBooksi autor

Täna teatas Apple, et teenust enam ei värskendata ja seda ei pakuta enam uutele kasutajatele Järgmine juuli. IgaĂĽks, kes on rakenduse alla laadinud, saab selle endiselt Mac App Store’i ostupiirkonnast haarata ja see töötab ka pärast seda kuupäeva MacOS Catalina või vanemates versioonides; iBooks Autori varem välja antud raamatud on ka edaspidi Apple Booksis tavaliselt saadaval.

Selleks, et autor ei saaks laeva näha, teatas Apple järgmise värskenduse aadressile Leht toob raamatute kirjutamiseks ja väljaandmiseks spetsiaalseid ressursse. Tekstitöötlejatel on olnud aastate jooksul samad võimed, kuid nad aktsepteerivad täiendavaid tööriistu, näiteks võimalust raamatuid importida; Apple on avaldanud tugidokumendid kasutajatele, kes soovivad iBooks Authorilt Pages’ile ĂĽle minna.


Vabandust, rakendust ei leitud.


Lehe rakenduse ikoon

Leht

aastal Apple

Maciga ĂĽhilduv

Versioon: millal 10.1 (299,9 MB) Nõuab macOS 10.14 või excel

iTunes U

ITunes U on omakorda iTunesiga integreeritud Apple’i tööriist, mida saab kasutada õppematerjali levitamiseks kool ja ĂĽlikool – sellised elemendid nagu raamatud, videod, taskuhäälingusaated, heli ja palju muud. Selle kaudu saab õpetaja jälgida ka õpilaste ĂĽlesannete täitmist ja pakkuda igale õpilasele individuaalset juhendamist.

ITunes U rakendus iOS-ile

Kui see kirjeldus on tuttav, tuleneb see sellest, et Apple on viimastel aastatel kasutanud sarnastel eesmärkidel kaasaegsemaid tööriistu: Klass (Klass) See on Kooli projekt (Koolitöö) on rakendus, mis on integreeritud rakendusega raamistik ja Apple’i uusim tehnoloogia, dĂĽnaamilisema lähenemise ja laiendatud funktsionaalsusega. Seetõttu kaotab iTunes U oma funktsionaalsuse.

Seetõttu teatas Apple, et nad loobuvad platvormist 2021. aasta lõpp. Ettevõte toetab ITunes U-d täielikult 2020. – 21. Õppeaastal; seejärel julgustatakse teenust kasutavaid haridusspetsialiste ülemineku klassi- ja kooliprojektidele.

Ettevõte teatas, et iTunes U saab peagi tuge ClassKit et õpetajad ja asutused saaksid hõlpsamini sisult uutele rakendustele üle minna. Need, kes eelistavad, saavad oma materjali iTunes U-st eksportida ka teatud kolmandate osapoolte platvormidele või haridussüsteemidesse.


Rakenduse iTunes U ikoon

iTunes U

aastal Apple

Versioon: millal 3.7.4 (40,3 MB) Nõuab iOS 11.0 või excel


Klassiruumi rakenduse ikoon


Kooliprojekti rakenduse ikoon

Seetõttu kõndis inimkond.