Apple lõpetas uue mudeli lähedal mitmete kellarihmade müümise

Sel nädalal lõpetas Apple sarja müügi Vaata käevõru Apple'i veebipoes. Seda teavet leidsid Redditi lisatarvikutele pühendatud foorumi kasutajad.

Apple Watchi bänd on välja müüdud. Apple Watchi bänd on välja müüdudApple Watchi rihm on kadunud

Need on mõned spordi- ja spordiringide käevõrude (fluorelastomeeride) värvid, paljud neist lansseeriti traditsioonilises lansseerimisel Apple, mis on valmistatud tootetsükli keskel (näiteks limonaad, erekollane, kuum roosa lisaks mitmele värvile). kollektsioonidest koostöös Nike'iga, näiteks lasti / must ja must / valge). Kokkuvõttes vastavalt MacRumors, on poest eemaldatud umbes 14 mudelit. Brasiilia Apple'i veebipoes on aga vähemalt kuni selle artikli lõpuni enamus endiselt saadaval.

Varasematel aastatel nähtu põhjal on võimalik võtta risk, et tegemist on tõeliselt hooajalise värvimuutusega, mis on seotud sügise saabumisega põhjapoolkerale ja mis peaks kavas algama kuu aja pärast (22. septembril). Mõningaid Hermsi nailonist, klassikalistest pannaldest ja nahast mudeleid ei ole endiselt saadaval, kuid neid pole nimekirjast täielikult eemaldatud, mis näitab, et need võivad varsti uuesti saadaval olla. Roostevabast terasest kõige kallimad käevõrud on tavaliselt endiselt saadaval mõlemas kaupluses (Brasiilias ja Ameerikas).

Värvide ja uute käevõru mudelite saabumiseni loodetakse ettevõtte uue põlvkonna nutikellaga "Apple Watch Series 4", mis, kui kuulujutud vastavad tõele, esitletakse maailmale 12. septembril.