Apple lõpetas Xnor.ai projekti Pentgono – .br-ga
PRIJAVE

Apple lõpetas Xnor.ai projekti Pentgono – .br-ga

Mõni nädal tagasi teatasime, et Apple ostis käivitamine Xnor.ai, spetsialiseerunud tehisintellekt.

Kuigi peaks 200 miljonit dollarit paar päeva tagasi suletud, on Ma otsustanud asjad kõigutada käivitamine, alustades projektidest, mis ettevõttel on Pentagon, Ameerika Ühendriikide kaitseministeeriumi peakorter. Uudised Teave.

Väljaande andmetel annab Apple Xnor.ai-le korralduse peatada Maveni projekt (partneriks Pentagoniga) kohe pärast omandamist. 2017. aastal välja kuulutatud projekti eesmärk on välja töötada arvutinägemistehnoloogia, mis on võimeline analüüsima sõjaväe droonide ja muude pildisüsteemide abil iseseisvalt jäädvustatud andmeid.

Selle eesmärgi saavutamiseks tegi USA valitsus aga tehnoloogia arendamiseks koostööd mitmete erasektori ekspertidega, sealhulgas (kuni selle ajani) Xnor.ai. Projektiga tuttavad inimesed väidavad aga, et Apple võtab selle endale käivitamine stseeni, kuna sellel tehnoloogial võib olla võimalik mõju kasutaja privaatsusele.

Peale Apple'i Google ta oli seotud ka Maveni projektiga; erinevalt Maast otsustas Mountain View hiiglane pärast töötajate mitut protesti laevast lahkuda.

läbi AppleInsideri