Apple lĂĽkkab mitteametlikud koroonaviiruse rakendused tagasi

Uus aruanne CNBC teatas, et Apple tagasi lĂĽkata App Store’i kinnitamiseks esitatud rakendused on lingitud koroona viirus (COVID-19), mida pole välja töötanud tervishoiuorganisatsioonid ega valitsusasutused. Selle teabe kohaselt ĂĽritab ettevõte selle poliitikaga tõkestada valeandmete levikut.

Neli sõltumatut arendajat ütlesid CNBC nende COVID-19 rakendus, mille eesmärk on näidata statistikat selle kohta, millised riigid on uusi juhtumeid kinnitanud, lükati tagasi.

Ăśhe sellise arendaja sõnul ĂĽtles ĂĽks Apple’i töötajatest, et kõik, mis on seotud koronaviirusega, peab “avalikustama ametlik terviseorganisatsioon või valitsus”. Samuti hoiatati teda, et “avaldused, mis sisaldavad teavet praeguste meditsiiniliste andmete kohta, peab esitama tunnustatud spetsialist või asutus”.

Apple vaatas isegi ĂĽle oma App Store’i juhised, sealhulgas muudatused, mis on sellega konkreetselt seotud:

“Kõrgelt reguleeritud” kategooriasse kuuluvad taotlused, nagu tervishoid, finantsteenused või lennureisid, peab esitama teenust osutav juriidiline isik, mitte ĂĽkski arendaja.

App Store’i otsing “Coronavirus” ja “COVID-19” andis mitu tulemust, sealhulgas HEALTHLYNKED COVID-19 Tracker, mis kasutab Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) andmeid, Epoch Timesi uudiste rakendust ja Brasiilia valitsuse rakendust – mida me kommenteerime. selle nädala alguses.

Valeteabe leviku tõkestamiseks on samalaadseid samme astunud ka teised tehnoloogiaettevõtted. SEE Facebook See on Indoneesianäiteks koronaviirusega seotud petlik reklaam; juba Google võttis vastu poliitika rakenduste suhtes, mis kasutavad ära „looduskatastroofe või traagilisi sündmusi“, seega pole teie koroonaviirusega seotud rakendused teie rakenduste poes USA-s saadaval.

SEE Amazon, mis omakorda piirab praktikat “Hind on välja tõmmatud” selliste esemete nagu maskid ja kätepuhastusvahendid kohta.

Pidage meeles, et see võib olla Apple WWDC 2020 hoopis teisel moel pärast seda, kui Santa Clara maakonna (California, USA) ametiasutused, kus Apple oma üritusi korraldab, soovitasid suurettevõtetel muu hulgas oma üritused ja konverentsid tühistada.

9to5Mac kaudu