contador gratis Saltar al contenido

Apple lükkab tagasi kõik rakendused, nimetades hindu pealkirjades, ekraanipiltides jne.

Apple lükkab tagasi kõik rakendused, nimetades hindu pealkirjades, ekraanipiltides jne.

Algatus alates Apple App Store'is puhastamine ei piirdu lihtsalt vananenud rakenduse eemaldamisega või praeguste kasutustingimuste ärajuhtimisega. Sellepärast, et Ma on lükata tagasi avaldus, mis avalikustab pealkirja hinna, as VentureBeat.

Mõned arendajad on teatanud, et alates eelmisest kuust lükati nende taotlus App Store'i ülevaatamiseks tagasi. Koos keeldumisega saadetakse neile sõnum, milles selgitatakse selle põhjuseid:

Nimi, koonus, ekraanipilt või eelvaade App Store'is ilmuvad rakendused sisaldavad viiteid teie rakenduse hinnale, mida ei loeta selle üksuse metaandmete osaks.

Eemaldage nimest kõik viited rakenduse hinnale, sealhulgas tasuta või allahinnatud viited. Kui soovite teada anda oma rakenduse hinna muutustest, oleks õigem lisada see teave kirjeldusse. Rakenduse hinnas saab muudatusi teha iTunes Connecti jaotises "Hinnad ja saadavus".

Apple soovitas seda tava isegi oma juhendis arendajatele, sest lisades "Tasuta" ("Tasuta") köidab pealkirjas automaatselt suuremat avalikkuse tähelepanu. Kuid seekord asus ettevõte tõesti selle nimel tegutsema ja Ma esindaja kinnitas seda tegevust; Lisateavet ta siiski ei pakkunud.

Kus on minu vesi? App Store'is tasuta

Praegu näib, et see mõjutab ainult uusi rakendusi (või värskendusi), arvestades, et paljud rakendused, näiteks Disney mäng "Kus on mu vesi?", On endiselt App Store'is koos "Tasuta" nii pealkirjas kui ka ikoonis ja ekraanipildis.

Ehkki puuduvad tõendid, on väga tõenäoline, et see kehtib meie puhul ka teistes riikides, tuleb kasutada ka sõnu "tasuta", "tasuta" või "tasuta".

(MacRumorsi kaudu)