Apple maksab tootjatele sisu avaldamise eest otse platvormil News

Kuna see pole Brasiilias ametlikult saadaval (ja piirkondlikkus on üks olulisi punkte), siis Apple News osutus Ma haruldaseks tooteks, mida me ei tunne. Väljaspool aga kasvab Ma uudiste- ja aruandlusplatvorm kiiresti ning Cupertino on hea investeeringuga.

Apple News

Kas soovite tõestust? Vaadake lihtsalt seda aruannet saidilt Digiday väidab, et Apple maksab digitaalajakirjanduses tegelikult suurte nimede eest, et tähtsustada oma platvorm enne, kui suured konkurendid seda meeldivad Facebook või Google.

Vastavalt asjale sõlmis Ma kokkuleppe BuzzFeed et sait avaldaks oma ajakirjandusliku sarja kolm esimest osa "Tuleviku ajalugu" Apple News'is nädal enne teisi platvorme. Allikate sõnul hõlmas leping täpsustamata summa ettemakseid ja osa sisutulega reklaamidest saadavast tulust.

Sellel strateegial näib olevat mõju: ehkki Apple Newsi sisu vaatamise täpseid numbreid ei avaldatud, räägitakse loos, et sarja kolme episoodi vaadati platvormil "sadu tuhandeid kordi"; Kui lisada videote avaldamiseks veel kolm meediat (YouTube, Facebook ja Twitter), on arv ligi 110 000.

Uudis pole ilmutus (teame ju, et Apple investeerib regulaarselt kõigisse toodetesse kõige erinevamatel viisidel), kuid on huvitav näha, et ettevõtte sisuplaanide kavatsused ületavad tema tuleviku (ja miljonäri) originaalseriaale: osa ajakirjandusest on ka kallis Cupertinos ja selle segmendi olulisuse säilitamise püüdlused võivad pikas perspektiivis anda atraktiivseid puuvilju.

HĂĽvasti, tekstuur!

Ikka Apple Newsi teemal – väike uudsus seoses hiljutiste ostudega digitaalsete ajakirjade teenustest Tekstuur (mis tänaseni tegutseb iseseisvalt): Windowsi teenuserakendus on lõpetatud.

See rakendus on endiselt saadaval Microsofti poes, kuid lakkab täielikult töötamast 30. juunil. Ehkki tarbijad spekuleerivad, et Apple tegi oma otsuse, võttes arvesse, et Windowsi rakendustel olid enne omandamist jalad halvad: seda pole rohkem kui aasta ajakohastatud ja see kannatab kasutajate pideva kriitika all halva kasutatavuse osas, nii et võib-olla tõmbas Ma lihtsalt armu läbi juhtme.


Kahjuks ei leitud rakendust.

IOS-, Android- ja Amazon Fire-tahvelarvutite tekstuurirakendused on endiselt tavapäraselt saadaval.

läbi 9to5Mac