Apple maksis Billie Eilishi dokumentaalfilmi eest 25 miljonit dollarit

Uudised Apple TV + selles peatĂĽkis on mitme miljoni dollari suurune dokumentaalfilm Ameerika lauljast Billie Eilish ja avaldatakse mõned nimed, mis moodustavad koosseisu “Basic”, seeria, mis on inspireeritud Isaac Asimovi raamatutest.

Ilma pikema jututa jõuame uudisteni.

Billie Eilishi dokumentaalfilm

Ei saa eitada, et 2019 on vaid 17-aastase Ameerika laulja Billie Eilishi aasta. Pärast albumi edu “Kui me kõik kukume magama, siis kuhu me läheme?” ja nimetas ta “Aasta kunstnikuks” Apple Music Awards, nĂĽĂĽd on Eilish ka ĂĽks Apple TV + uusimaid täiendusi.

Billie Eilish

Aasta uue aruande kohaselt Hollywoodi reporter, Apple maksab 25 miljonit dollarit kunstniku dokumentaalõiguste eest, mis keskenduvad tema debüütalbumi väljaandmisele.

Ka uudiste kohaselt jõuab Eilishi kasvav toodang Apple TV + ekraanile. See võib viidata Apple’i harjumuste muutumisele, kes kasutab oma muusikaga seotud lavastuste avaldamist Apple Musicus ise – näiteks dokumentaalfilme Taylor Swifti maailmaturneest ja teisi, mis hõlmavad albumite tootmist. “Laulukirjutaja”, Ed Sheeran.

Kuid isegi need pealkirjad viiakse Apple TV rakendusse, kuid kasutajad viiakse Apple Musicusse, et sisule tegelikult juurde pääseda (Tim Hardwicki avastus).

Dokumentaalfilm Apple TV rakenduses

Võib-olla tähendab see “ümberjagamine” seda, et Apple kasutab mis tahes audiovisuaalset tootmist, mille ta selle jaoks allkirjastas Voogesitus videod, mis aitavad täiustada ettevõtte originaalsisu kataloogi.

Otseettekanded on saadaval teenuses Apple Music

Nagu me ĂĽtlesime, on Eilish esimeses numbris au sees Apple Music Awards, muusikatseremoonia, mis valib lauljad auhindadega “Aasta artist”, “Aasta album” ja “Aasta helilooja”.

Tähistamiseks, nagu me teatame, ilmus ta Steve Jobsi teatrisse, mille eile tegi Apple otseĂĽlekande (rakenduse Music sees). Kui mõni esitlus jääb nägemata, saate seda uuesti vaadata aadressil Voogesitus Apple’i muusika siin igal ajal.

“Sihtasutuse” mängijad

Illustratsioon

Pärast enam kui aasta möödumist Isaac Asimovi triloogiast inspireeritud seeriatootmise “Fundação” esimesest osast on ettevõte lõpuks astunud sammu edasi ja tulnud sarja uue koosseisu koostamiseks välja viie uue nimega, nagu näitas Variatsioon.

Uudiste järgi näitlejad Lou Llobell, Leah Harvey, Laura Birn, Terrance Mann ja Cassian Bilton liitu peategelasega Lee Pace (Vennapäev) ja Jared Harris (Seldoni päev) sarjas tavapärase osalejana.

Ikka teabe kohaselt tõlgendab Llobell matemaatilist geeniust Gaali, Harvey aga kauge planeedi valvurit Salvorit. Birn mängib Demerzelit (vennapäeva parem käsi) ja Mann venda Duskit, Bilton aga perekonna noorimat ja vend Day järeltulijat Venda Koitu.

Pärast ĂĽlejäänud “Sihtasutuse” tegelaste prooviesitluste lõppu liigutakse tootmise juurde filmimise juurde – seega võime eeldada, et sari võiks ilmuda 2020. aasta lõpuks, kuid selle kohta pole veel kindlat teavet.

AppleInsideri, MacRumorsi kaudu