Apple Mapsi sõidukid on Saksamaal; Uuendatud kaart hõlmab rohkem asukohti

Vana “aeglaselt ja alati” mantrat järgides võtab Apple jätkuvalt sõidukeid Kaart rohkematesse asukohtadesse, et oma platvormi värskendada ja kasutajatele täpsemat teavet tuua. Uusim riik, mis võtab vastu Apple’i autosid, on Saksa keel, nagu teavitas Frankfurter Allgemeine.

Aruande kohaselt hakkasid ettevõtte sõidukid riigimaanteedel, teedel ja teedel sõitma juuli alguses ja jäävad sinna septembrini. Idee on võtta geograafilisi andmeid ettevõtetelt, teedelt ja turismiobjektidelt; Lisaks kogutakse pilte Vaata ringi – mis on praegu saadaval ainult mõnes USA piirkonnas, kuid eeldatavasti laieneb see peagi.

Nagu tavaliselt, klõpsab see Apple Mapsi pilte nutikalt ja varjab automaatselt nägusid ja numbrimärke lisaks teatud andmetele, mida võiks pidada tundlikuks. Apple mäletab, et tema autootsinguid saab aeg-ajalt ĂĽmber töötada – ja see on läbinud mitmeid riike, nagu Kanada, Hispaania, Ameerika Ăśhendriigid, Prantsusmaa, Iirimaa, Itaalia, Jaapan, Puerto Rico, Portugal ja Suurbritannia.

Siiani pole Brasiilias midagi.

Laienemine

Muide, rohkem piirkondi saab Apple Mapsi leviala uusima versiooni, nagu märkis MacRumors. USA-s on kolm asukohta: osariigid Texas see pärineb Louisiana, samuti lõunaosariigid Mississippi.

Selle tulemusel on asukohtadel rikkalikum ja täpsem teave koos ajakohastatud maastikuandmete ning metsa, aedade, hoonete, spordiväljakute ja muu värskendatud graafikutähisega. Parandatakse ka kaartide usaldusväärsust koos uusimate ja uuendatud kogudega.

Igal juhul on hea, et Apple kiirendab oma tegevust: kui ettevõte soovib täita oma lubaduse uuendada kogu USA territooriumi kaarte 2019. aastal, on järgmiste kuude jaoks veel hea hulk vaadata.

Kas aega jääb?