Apple Mapsile lisati uued lennujaamade ja kaubanduskeskuste sisekaardid

Sisekaardid on funktsioon, mille pakub iOS 11 kuni Apple Map mis võimaldab kasutajatel liikuda ja leida asukohti lennujaamas ja kaubanduskeskustes, näiteks kauplused, turva-, liftid, toidukohtud jne. lihtsam.

Apple'i sisekaardid

Pärast selle funktsiooni juurutamist on Apple töötanud selle kättesaadavuse laiendamiseks. Hiljuti lisatud viide uude lennujaama üle maailma:

  • Charlotte-Douglase rahvusvaheline lennujaam, Põhja-Carolinas (USA);
  • Sydney rahvusvaheline lennujaam, Uus-Lõuna-Walesis (Austraalia);
  • Pierre Elliott Trudeau rahvusvaheline lennujaam, Montrealis (Kanada);
  • Jean Lesage’i lennujaam Quebecis (Kanada);
  • Taoyuani rahvusvaheline lennujaam, Taoyuanis (Taiwan).

Lisaks pakub Apple ka uusi sisekaarte Dallase ja Houstoni (Texases, USA) ja Trinity Leedsi (Suurbritannias) kaubanduskeskustest.

Uute asukohtadega on siseruumide lennujaamakaardid saadaval enam kui 40 maailma suurimale lennujaamale, samas kui kaubanduskeskuste kaardid on piiratud mõne USA ja Euroopa linnaga. Apple’i veebisaidil iOS-i ressursside kättesaadavuse kohta saate vaadata nende lennujaamade ja linnade loendit, millel on kaubanduskeskustes sisseehitatud kaarditeenus.

Põhja-Carolina ühistranspordi marsruudid

Lisaks sisekaartide laiendamisele teeb Apple Põhja-Carolina osariigis kättesaadavaks ka ĂĽhistranspordi navigeerimise. Valikuvõimaluste hulka kuuluvad bussid ja rongid Charlotte’i piirkonnas ning mitmed bussiliinid mujal osariigis.

Lisaks on teised osariigid California osariigis saanud toetust Apple Mapsis mitme transiitliini jaoks, sealhulgas Fresno, San Francisco, San Diego ja teised linnad.

läbi MacRumors: 1, 2, 3