contador gratis Saltar al contenido

Apple Music juhib kordumatute kasutajate edetabelit kuus; Spotify vastab uue sarjaga "Liiklus"

Spotify vs. Musik Apple

* Praegu * on suurim teenusepakkujaid maksvate kasutajate baas Voogesitus muusikaline ikka Spotify, millel on 50 miljonit klienti. Oleme palju nooremad ja kiiresti kasvavad Apple Music, mille baas on 20 miljonit. Siiani pole meie jaoks midagi uut. Kuid nagu Verto, Ma teenused ülaosas üks kasutaja kuus.

Apple Music Verto anliseSuurendamiseks klõpsake / koputage.

Ülaltoodud loend näitab kordumatute kasutajate arvu kuus. See tähendab, et kõigi kasutajate tehtud reprodutseerimise asemel loendatakse see, kui palju kasutajaid kasutab teenust 2017. aasta veebruaris USA-s kuus. Apple Music tuli esikohale koos 40,7 miljonit ühelt kasutajalt kuus; Kõige huvitavam on see, et need numbrid tähistavad ainult teenuste kasutamist mobiilseadmetes, s.t ignoreerides neid, kes kasutavad näiteks Apple Musicut Macis ja Apple TV-s, seega võivad ametlikud numbrid olla suuremad.

Tagasi uuringu juurde jõudis Pandora, kes tõi hiljuti turule tellimismudeli lisatasu, on teisel kohal 32,6 miljoni unikaalse kasutajaga kuus. Kummalisel kombel tuli Spotify 30,4 miljoniga kolmandaks ja siis nägime iHeartRadio (28,5 miljonit) ja SoundCloud (25,7 miljonit). Erinevalt Apple'i teenustest arvutatakse kogu selle kasutaja arv mobiilseadmetes ja arvutites.

Verto sõnul võis Apple Musicu suure hulga põhjustada ettevõtte poolt uutele kasutajatele osutatava tasuta teenuse esimene kolm kuud, rääkimata sellest, et 20 miljoni kasutajabaas on tänapäeval kasvanud. Ehkki Spotify pakub tasuta kuud, muudab Ma teenuse pikendamise perioodi lõpuks üksikute kasutajate arvu kuus praktiliselt kahekordseks.

Samas uuringus leiti, et platvormid, mida kasutajad muusika kuulamiseks kõige rohkem kasutavad, olid nutitelefonid, sõltuvalt kellaajast vahemikus 46–78%; siis vaatame arvuteid (vahemikus 11–39%) ja tahvelarvuteid (vahemikus 5–21%).

Spotify vs. Apple Music

Sõda Voogesitus muusikal on peaaegu muutunud koomiksiks. See tähendab, et Apple üritab väga kõvasti edasi liikuda, et on teatanud oma platvormi jaoks eksklusiivsisu, näiteks mitmesugused dokumentaalfilmid ("808", "Score"muu hulgas), esimene tõsielusaade ja ka eduseeria Carpool Karaoke.

"Imetegur" on keskendunud tõsiasjale, et nad on üllatunud, härrad Spotify on oma platvormi klientidele teatanud ka uuest seeriast ning selle nimi "Liiklus" ("Villimine"). paar räppar ja hiphopitootjad jäävad autosse ja mitte niimoodi Carpool Karaoke nad * teevad * uut muusikat, täiesti originaalset sisu, mida saate lõpus publikule esitletakse.

Saatejuht on DoBoy koomik, kes on sõiduki juht, kui külalised oma sisu loovad. Alates 4. aprillist (teisipäev) pakub teenus kaheksa nädala jooksul ühe episoodi nädalas; külalisteks on T-Pain & Southside (4/4), D.R.A.M. & MeLo-X (11/4), Joey Bada $$ & Cardo (18/4), Pell &! Llmind (25/4), Jidenna & Sonny Digital (2/5), Madeintyo & Aarab Muzik (9/5), Dae Dae ja Marvel Alexander (5/16) ja E-40 & Willie B (5/23).

Kuhu see "lahing" läks? Ootame stseene järgmistest peatükkidest.

(TechCrunchi kaudu, MacRumors)