Apple Music kaotab heliministeeriumi esitusloendi ainuõiguse

Ăśle aasta tagasi teatasime siin Apple’i ja kuulsa Londoni plaadi / disko vahelisest lepingust Heliministeerium, Mis paneb kõik esitusloend ainult Apple Musicule. Uudsuseks saab loomulikult Apple’i täis taldrik, et meelitada elektroonika ja muusika austajaid House muusika; tegelikult nĂĽĂĽd, 14 kuud hiljem, on leping ĂĽleval Kaan.

Põhineb Ally muusikapeal esitusloend Heliministeerium naasis aeglaselt teisele platvormile Voogesitus. Mõned neist on juba saadaval teenustes nagu Spotify, Deezer See on YouTube Premium – muidugi lisaks Apple Musicule, mis hoolimata oma ainuõiguse kaotamisest ei katkestanud lõplikult sidemeid sildiga.

Siiani pole teada, kas uudsus on lepingus sätestatud või on Apple’i ja plaadifirma vahel vaidlus kahe ettevõtte vahelise ainuõiguse tĂĽhistamiseks. Ăśks vihje osutab siiski esimesele võimalusele: eelmisel aastal, kui heliministeerium lõpetas lepingu Apple’i, kanali ja esitusloend Spotifys ei eemaldatud neid täielikult – nad lihtsalt kustutasid oma sisu, kuid on endiselt lähedal. See viitab sellele, et plaadifirma ennustab juba, et lähitulevikus naaseb see platvormile.

Uudised pole muidugi eriti head Apple’ile, kes on peagi võistlemas Spotify vastu, et paluda paljusid erinevaid vaatajaskondi. Kuid on ebatõenäoline, et ainuõiguse lõpp eemaldab Apple’i teenusest nii palju kliente.

Cult of Maci kaudu