contador gratis Saltar al contenido

Apple Music News sisaldab värskendusi teemal "Karaoke Carpool" teist hooaega, dokumentaalfilmi "Cash" esilinastust ja palju muud

"Carpool Karaoke: sari" on Apple Musicu debüütkuupäev: 8. august!

Sel reedel (16/2) see Apple Music saada muid kataloogi pealkirju. Oleme juba kommenteerinud, et Ma toob dokumentaalfilmi "Enne Anythangi: rahalugu", jutustas Bryan Birdman Williams, kes räägib oma lapsepõlvest ja sellest, kuidas teda innustati leidma Mythicali plaadifirma 1991. aastal. Kuid kui see välja kuulutati, ei tea me ikkagi täpselt, millal see saabub.

Täna on siis dokumentaalfilmi esilinastus ja nüüd saate teenusele juurde pääseda ja seda vaadata

Järgmine fragment, kui te pole seda näinud

Selle uue asja kõrval on veel üks asi, mis võib olla hea või mitte, sõltuvalt teie arvamusest: vastavalt Hollywoodi reporter, originaalsari Carpool Karaoke uuendatud ja võitis teise hooaja. Uudise teatas CBSi tegevjuht Leslie Moonves investorikonverentsi ajal.

John Legend ja Alicia Keys sisse Carpool Karaoke: sari

Apple on uueks hooajaks värskendanud "Carpool Karaoke", teatas CBS. CBS-ile meeldib rääkida Apple'i uudistest.

Laua seeria jutusaade James Cordeni esitatud ja tohutult edukaks osutunud "Late Late Show" ei paistnud paljudele meeltmööda, kui sellest sai üks Ma esimesi originaalseeriaid. Kuid tundub, et ta on võitnud hea publiku, sest jätk jätkub.

Teenus voogesitatud Apple'i muusikakataloogis on juba ilus kataloog, kus on huvitavaid dokumentaalfilme, originaalseeriaid ja programme ning nagu teatas Mitmesugused, uus seeria tootmises.

"Ülbe" saada draamaks, mis põhineb NBA tähe elul ja karjääril, Kevin Durant, kes mängib hetkel Golden State Warriorsi eest. See sari räägib Duranti kui noore amatöörkorvpalluri kohta, lisaks mängijate, nende perede ja treenerite elu käsitlemisele.

Kevin Durant mängib korvpalli

Duranti enda kolmkümmend viis meediat saavad seriaali tootmiseks abi Brian Grazeri ja Ron Howardi juhitud ettevõttest Imagine Television, mille produtsentideks on Durant ja Grazer ning kirjanik ja režissöör Reggie Rock Bythewood.

Apple hakkas tootma oma teenuste kohta programme ja dokumente voogesitatud keskenduge muusikale, kuid on üldteada, et pealkirjade mitmekesisus kasvab iga päevaga ja ma ei näe, et see nii kiiresti peatuks.

läbi Loopi; MacRumors: 1, 2