Porsche Taycan dengan dukungan Apple Music

Apple Music: Porsche elektrisõidukite integreerimine, uued Shazami esitusloendid ja palju muud!

Platvorm Voogesitus Apple’i muusikaärist on viimasel ajal olnud positiivseid (ja mõningaid negatiivseid) uudiseid; nende seas integreerib teenus esimesena Saksa sõidukitootja järgmise elektrimudeli Porsche. Lisaks lisasid teenused uusi esitusloend koostöös Shazam ja saada ĂĽhilduvus rakendusega Alexa (Virtuaalne assistent Amazonist) rohkemates Euroopa riikides.

Negatiivse küljena võib öelda, et Kanada ettevõte on Apple Musicut süüdistanud nelja patendi rikkumises, mis juba Spotify kohtusse kaebab samadel põhjustel, nagu näeme allpool.

Algne rakendus Porsche Taycanil

Porsche Taycan Apple Musicu toega

Saksa luksusautode bränd teatas hiljuti Taycani mudeli turuletoomisest, mis on esimene täiselektriline auto, mis sisaldab midagi uut: Apple Musicu tõeline tugi, nagu teatas TechCrunch.

See tähendab, et mudeli omanikul on juurdepääs teie iCloudi teegile, esitusloend ja Beats 1 raadiojaam, ilma et oleks vaja lähedal asuvat iPhone’i. Selleks teatas Porsche, et kavatseb pakkuda Taycani ostjatele tasuta kolme aasta (!) Andmeid ning pakkuda uutele klientidele kuni kuus kuud Apple Musicu litsentse.

Kuigi Apple Musicule on võimalik juurde pääseda CarPlay ühilduva sõidukiga (mida Porsche on toetanud alates 2015. aastast), on see esimene kord Voogesitus ettevõte on algselt saadaval mis tahes autos rakenduse kujul. $ en $ acional, mitte?

Uus esitusloend “50 parimat Shazami leidu”

Apple Music lisas hiljuti uue esitusloend tõusvate lauludega saab kõige rohkem shazams kogu maailmas, seda nimetatakse “50 parimat Shazami leidu”.

Shazami uued esitusloendid Apple Musicus

Kirjelduse järgi esitusloend, ajakohastatakse igal teisipäeval uue paremusjärjestusega. Intervjuus kasutajale Variatsioon, Teatas Apple, et kasutab Shazami algoritmi, et “pakkuda Apple Musicu tellijatele ainulaadseid teadmisi paljulubavatest artistidest ja muusikast”.

Kui ühelt poolt on idee tegelikult atraktiivne, on see teiselt poolt vastuolus teenindusfilosoofiaga, mis uhkustab oma inimliku kure tõstmisega. Nagu me teame, kinnitas Cupertino hiiglane 2017. aasta lõpus muusika tuvastamise teenuse omandamist.

Alexa tuge rohkemates Euroopa riikides

Nagu me eelmise aasta lõpus teatasime, hakkas Apple Music pakkuma tuge kolmandate osapoolte (loe: Amazon) ühilduvatele kõlaritele ettevõtte virtuaalsete assistentidega, Alexa. Toetust on aga järk-järgult pakutud rohkematele piirkondadele üle maailma ja nüüd on nimekirja lisatud mitmeid uusi riike Euroopas.

Täpsemalt, Echo kõlari kasutajad sisse Saksa keelpeal Hispaania keelpeal Prantsusmaa ja edasi Itaalia saavad Alexa kaudu oma Apple Musicu tellimust nautida, mida jagab MacRumors.

Lisaks toele saate rakenduse Amazon Alexa kaudu seada Echo kõlarite vaikemuusikateenuseks Apple Music, nii et te ei pea seadet konfigureerima iga kord, kui peate loo esitama esitusloend Apple’i teenusest. Peale nende riikide on Alexa tugi saadaval ka Austraalias, Ameerika Ăśhendriikides, Iirimaal, Jaapanis, Uus-Meremaal ja Suurbritannias.

Patendiprotsess

Kõigi huvide tõttu on Apple Music uue kohtuasjaga seoses väidetava patendirikkumisega, mis on seotud “helifailide jagatud võrgu kaudu saatmise meetodiga”, nagu teatas AppleInsider.

Igaüks, kes süüdistab Cupertino hiiglasi sedalaadi intellektuaalomandi rikkumises Postmedia võrk, Kanadas asuv meediakonglomeraat. Kohtuvaidluse kohaselt tegutses Postmedia selle patendi väidetava looja Alan Bartholomewi arendaja nimel, et premeerida ja hüvitada talle tehnoloogia kasutamise eest makstav summa.

Postmedia maine õiguskeskkonnas pole siiski kõige parem; 2016. aastal esitas ettevõte Spotify ja iHeartMedia vastu sarnase hagi ning mõlemal juhul olid Kanada ettevõtte väited jätkusuutmatud.

Apple’i vastu suunatud kohtuasjas otsib Postmedia kahju (täpsustamata), autoritasu koos intresside ja kohtukulude hĂĽvitamisega. Apple ei kommenteerinud seda protsessi praegu.