Apple Music reklaamib iOS 13 "sünkroniseeritud laulusõnu" kunstnike videotega -

Apple Music reklaamib iOS 13 "sĂĽnkroniseeritud laulusõnu" kunstnike videotega –

Uute asjade hulgas, millega tutvustati iOS 13Eelmisel neljapäeval käivitatud Apple Musicule anti tõeliselt lahe funktsioon nimega "sünkroniseeritud sõnad", mis, nagu nimigi ütleb, näitab laulusõnu reaalajas. Nüüd uute funktsioonide, platvormide avaldamiseks voogesitatud Ma käivitas veel ühe uue asja, pealkirjaga "Inspiratsioonikiri" ("Lyrics to Live By").

Uuele Apple Musicu lehele pääseb juurde iOS-ist ja macOS-ist ning sellel on videod, kus on kuulsate artistide intervjuud, mis räägivad mõne nende lemmiklaulu sõnade tähendusest ja inspiratsioonist. Mõned artistid, keda uues videosarjas kajastatakse, on Halsey, Jahimees Hayes ja Natasha Bedingfieldteiste hulgas.

Piinlikud päevad, kuna te ei tea oma lemmiklaulu täpseid sõnu, on läbi. Uus Apple Musicu sünkroonimislüüside funktsioon tõstab esile laulusõnad, kui neid lauldakse, jutlustatakse või räägitakse olenemata nende ebaselgusest või ebaselgusest. See funktsioon muudab inimeste suhtlemist muusikaga, mis neile meeldib, asetades sõnad nende ette. Selle uue kogemuse tähistamiseks esitleme muusikas kõige andekamaid ja armastatumaid heliloojaid. Ole tänapäeval suurim kunstnik, kes räägib kustumatute ridade taga isiklikke lugusid, mis toimivad hindamatu elunõuandena või esitusloend mis hõlmab muusikaajaloo kõige teravamaid laulukirjutajaid, saate uue tunnustuse selle kohta, mida teie lemmikartistid laulavad, ja mitte ainult selle, kuidas nad laulavad.

Kuigi romaani avaleht on ingliskeelne, on kõigil videol subtiitrid mitmes keeles, sealhulgas portugali keeles. Üldiselt pole video liiga pikk ja võtab keskmiselt ühe minuti.

Ka uuel lehel andis Apple Music välja valiku esitusloend kõne Kaasaegsed meistrid mitmete kunstnike, näiteks Bebe Rexha, Jack Antonoffi, Julia Michaelsi ja paljude teiste tipphetkedega. Lisaks kirjastamisele lööma nende heliloojate hulgast on loendis ka nende artistide poolt teistele kirjutatud hitte.

Lehe lõpus on ka jaotis nimega "Laulukirjutajad jumalad ja jumalannad", mis tõstab esile mõned esitusloend kategooriast "Essentials" Apple Musicust.


Muusikarakenduse ikoon

Muusika

alates Apple

Versioon 1.3.6 (2,2 MB) Nõuab iOS 10.0 või kõrgem

läbi Billboardi