Apple Music sõlmis plaadifirmadega uued tehingud; teenuse tellimise paketid lähevad kaugemale

Praegu on Apple oma kataloogi tellimusega saadaval mitu teenust: Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade, Apple News + ja iCloudi salvestusruum.

Paljud inimesed tellivad mõnda neist teenustest, nii et oleks tore, kui ettevõte selliseid pakuks pakend (kimp(inglise keeles), et saaksite tellida kõik – või enamiku neist – madalama hinnaga.

Väärib märkimist, et juba on olemas „minipakk“ (sisaldab ainult Apple Musicut ja Apple TV +), kuid see on saadaval ainult õpilastele.

A kimp täielik on mõistlik ja paljude jaoks pole see probleem kui Apple teeb siiski midagi sellist Millal.

Probleem on selles, et see ei sõltu ainult Apple’ist: tsiteerides inimesi, kes seda teemat tunnevad Rahaline aeg teatab, et Apple on sõlminud uue litsentsilepingu mitme suurema plaadifirmaga (Universaalne muusika, Sony muusika ja Warneri muusika) – see kehtib mitu aastat.

See leping ei sisalda siiski midagi, mis oleks seotud Apple’i liitumisplaaniga, mis paneb meid arvama, et selline pakkumine pole nii lähedal käivitusele, kui tahaksime.

Stsenaarium pole tegelikult lihtne: eelmise aasta lõpus teemale lähenedes ütlesime, et plaadifirma lükkas selle idee tagasi.

Seotud märkusel MacRumors teatas sellest Spotify, platvorm Voogesitus Selle segmendi muusikaliider – teenuse tellijaid on 124 miljonit, hiljutise uuringu kohaselt on Apple Music 60 miljonit – on pidanud nende suuremate siltidega enam kui aasta jooksul läbirääkimisi ja pole veel saavutanud sama edu kui Apple.

OKEI …