Apple Music Web: ĂĽheksa funktsiooni voogedastusteenuste kasutamiseks teie arvutis

Apple Music Web on Apple’i muusika voogesituse ametlik brauseriversioon, mis avaldati kõigile kasutajatele eelmisel nädalal. Uuendusega pääseb teenusele juurde arvutis, ilma et peaksite midagi installima. Platvorm pakub ulatuslikku muusikakataloogi, mis on jaotatud albumiteks, esitusloenditeks, raadiosse ja esitajatega eriprogrammideks. Sellel saidil on ka sisusoovitused ja pakutakse nimekirju enim mängitud artistidest erinevates riikides, sealhulgas Brasiilia paraad. SĂĽsteemi liides ja töö on sarnased suuremate konkurentide, näiteks Spotify, Deezer ja Tidal omadega.

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised, mis aitavad teil koroonaviirust peatada

Veebiversioon võimaldab teil salvestada sisu iga kasutaja isiklikusse veebiteeki, korrastades nii erinevat sisu kaustadesse. See teenus vabastatakse Apple ID ja igakuise tellimuse kaudu hinnaga 16,90 R $. Lisaks veebimängijale on platvormil Windowsi, Mac OS-i, Androidi ja iOS-i (iPhone ja iPad) versioonid. Järgmisena vaadake Apple Music Webi põhijooni.

1 kĂĽmnest Apple Musicust veebis on kõik Apple’i voogedastusteenuse funktsioonid – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Veebis oleval Apple Musicul on kõik Apple’i voogedastusteenuse funktsioonid – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Vaata ka: Neli Spotify funktsiooni, millest peaksid teadma

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma

Apple Music arvutis pakub videomängu nii siseriiklikelt kui ka rahvusvahelistelt esitajatelt. Selleks on sellel eksklusiivne leht, kus videoid korraldavad temaatilised esitusloendid, muusikastiilid ja live-esinemised. Selle sisu reprodutseerimine toimub brauseri ekraani täitmisega või täisekraanrežiimis.

2 10-st ekraaniklipist Apple Musicu teenuse veebiversioonis – Foto: Taasesitus / Apple Music

Videoklippide kuvamine teenuse Apple Music veebiversioonis – Foto: Taasesitus / Apple Music

Kasutajad saavad jälgida stseene ja kasutada tavalisi taasesitusnuppe mis tahes videopleieris. Peale selle on ekraanil subtiitrite sisselülitamise võimalus. See funktsioon on kasulik, kui video pakub sünkroontõlget, nagu näiteks Beats 1 kanalil artistidega tehtud intervjuude puhul.

2. Tänane edetabel Top ja Top 100

Päeva edetabelid ja 100 parimat lehekülge on suurepärased alternatiivid Brasiilias ja kogu maailmas esile tõstetud esitajate ja laulude tundmaõppimiseks. Süsteem tuvastab automaatselt kasutaja piirkonna, et pakkuda teistele teenuseliikmetele praegu kõige paremini reprodutseeritavat ala. Nii on lood loetletud kasvavas järjekorras ja neid saab mängida igal ajal.

3 10-st ekraanist tänapäevaste edetabelite ja top 100 esitamiseks Apple Musicus – Foto: Taasesitus / Apple Music

Ekraanipildid Apple Musicu tänaste edetabelite ja 100 parema esitamiseks – Foto: Taasesitus / Apple Music

Sama kehtib ka tänase Top 100 kohta. Eelvaates pakutakse aga tabelit, kus on riikide kaupa järjestatud loendid. Klõpsake lihtsalt igal pildil, et näha igas piirkonnas kuvatud lugude loendit.

Vahekaart „Avasta” pakub kasutajatele täielikku ülevaadet kõigest, mida Apple Music pakub. Tööriist on teenuse sisu kokkuvõte, esitades uusimaid väljaandeid, platvormi uusi laule, temaatilisi esitusloendeid, tänaseid Top 100, uusimaid loendeid ja eelseisvaid artistide väljaandeid.

4 10-st lehest koos muusikasoovitustega kasutajatele teenuses Apple Music – Foto: Taasesitus / Apple Music

LehekĂĽlg, kus on muusikasoovitused kasutajatele teenuses Apple Music – Foto: Taasesitus / Apple Music

Leht pakub kasutajatele ka soovitussüsteemi, mis põhineb mängija lemmik- ja hiljuti mängitud lugudel. Nii on võimalik kohtuda platvormil saadaolevate uute artistide ja esitusloenditega.

4. Võidab 1 intervjuu ja otseülekande raadios

Beats 1 on Apple’i veebiraadio, mis edastab muusikat ööpäevaringselt. Jaama programmeerimise tellisid kuulsad DJ-d nagu Zane Lowe, Matt Wikinson ja teised. Raadio on saadaval ainult veebiversioonina Safari brauseris. Lisaks on see programm oma olemuselt ĂĽlemaailmne ega sisalda konkreetset sisu riikidele, kus teenus töötab.

5 muusikat Apple Musicist pakub reaalajas voogesitust veebiraadios Beats 1 – Foto: Playback / Marvin Costa

Apple Music pakub reaalajas veebiraadiot Beats 1 – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Intervjuuseanss Beats 1 sisaldab mitmeid vestlusi artistidega ĂĽle kogu maailma, sealhulgas Brasiiliast. See platvorm pakub raadiostuudiotes ja muudes kohtades salvestatud videosisu.

5. Salvestatud muusikakogu ja esitusloendid

6-st 10-st ekraanivõrgust, mille sisu on salvestatud voogedastusteenuse Apple Music veebiversiooni – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Voogesitusteenuse Apple Music veebiversiooni salvestatud sisuga ekraan – Foto: reprodutseerimine / Marvin Costa

See platvorm võimaldab kasutajatel salvestada mis tahes loo, albumi või esitusloendi oma veebiteeki. See funktsioon sobib ideaalselt sisu säilitamiseks hilisemaks kuulamiseks või teenuses salvestatud lemmikartistide häälte jaoks. See seanss haldab ka iTunes’i konto abil ostetud esemeid. Lisaks pakub raamatukogu filtreid salvestatud esitajate, albumite ja laulude leidmiseks, mis hõlbustab konkreetse sisu leidmist.

Apple Music pakub mitmeid temaatilisi esitusloendeid, et kasutajad saaksid mitu tundi muusika kuulamiseks nuppu Esitus vajutada. Esiletõst on võimalus valida muusikaline õhkkond vastavalt teemadele nagu “romantika”, “fookus” ja “uinumine”. Sellesse rĂĽhma pääsemisel leiab kasutaja mitu jälgitud esitusloendit, mis järgivad pakutud teemat.

7 10-st temaatiliste esitusloenditega ekraanist, mis on saadaval Apple Musicu veebiversioonis – Photos: Play / Apple Music

Temaatiliste esitusloenditega ekraanid on saadaval Apple Musicu veebiversioonis – Foto: Playback / Apple Music

Esitusloendid sobivad ideaalselt neile, kes otsivad muusikat konkreetsete tegevuste jaoks, näiteks erapidud, lõõgastavad helid ja treenimiseks mõeldud lood.

Teenus pakub kindlat lehte, kus kasutajad saavad leida raadiojaamu ja saateid, mille on loonud sellised artistid nagu Nicki Minaj, Frank Ocean ja Jehnny Beth. Need seansid sisaldavad ka konkreetseid taskuhäälingusaateid ja võimaldavad käivitada konkreetseid programme Beats 1 programmeerimisest. Lisaks on võimalik kogu Beats 1 programmeerija sisule juurde pääseda, leides nii platvormilt erinevate DJ-de kureeritud esitusloendeid ja programme.

Veebiraadioga 8 lehte 10-st on saadaval Apple Musicu kasutajaprofiilidel – Foto: Taasesitus / Apple Music

Veebiraadioga lehed on saadaval Apple Musicu kasutajaprofiilis – Foto: Taasesitus / Apple Music

Lehe lõpus leiab kasutaja filtrite vaatamiseks sisu, lähtudes muusika stiilist, artistist või tegevuste tüübist, mida ta platvormi kasutamise ajal arendada soovib.

8. “Teie jaoks” soovitused

9/10 ekraani soovitab Apple Musicu kasutajatele konkreetset sisu – Photos: Play / Apple Music

Ekraan soovitab Apple Musicu kasutajatele konkreetset sisu – Photos: Play / Apple Music

Jaotises „Teie jaoks” kuvatakse soovitused, mille aluseks on kasutaja tegevus platvormil. Seetõttu kuvatakse sellel lehel esitusloendeid, programme ja muusikat iga kasutaja lemmikmuusikastiilis. See funktsioon võib aidata inimestel, kes soovivad jätkata laulude kuulamist endale meelepärases stiilis või kes soovivad leida uute esitajate soovitusi, mis on sarnased nende teenusekontol reprodutseeritud soovitustega.

9. Jaga suhtlusvõrgustikes

10-st kĂĽmnest Jagage Apple Musicu laule sotsiaalsetes võrgustikes – Foto: Taasesitus / Apple Music

Jagage Apple Musicu laule sotsiaalsetes võrgustikes – Foto: Taasesitus / Apple Music

Selle teenuse mis tahes laulu, programmi või esitusloendi jaoks on võimalus neid Twitteri ja Facebookiga jagada. See funktsioon võimaldab teil esitada oma lemmiklaule sõpradele ja soovitada neil kuulata sisu Apple Musicu kaudu, mis on võimalik seni, kuni neil on teenuses kasutajakonto. Lisaks otsesele jagamisele pakub platvorm võimalust kopeerida link veebis olevale sisule, võimaldades seda saata e-posti või veebisõnumi kaudu.