IGRE

Apple Musicu esitusloend “A-List: Hip-Hop” kannab nüüd nime “Rap Life”

Ĺ okeeriv teda Apple Music on tänapäeval ĂĽmber nimetatud ĂĽheks kõige populaarsemaks esitusloendiks; nĂĽĂĽd esitusloend “A-nimekiri: hip-hop” nimetatakse “Räpp elu” ning võitis raadios Beats 1 uue saate.

Uudise teatas tegevjuht Voogesitus Apple’ilt, Ebro Darden, intervjuus kasutajale Stend. Lisaks kosmeetilistele muudatustele laiendab see algatus ka Dardeni igapäevase raadioteenuse programmi segmenti.

Räpp pole ainult žanr. See on eluviis. SEE esitusloend #RapLife on koht, kus muusika elab, hingab ja liigub. Vaadake seda täna koos @JColeNC ja @Dreamville #UndertheSuniga. Lisage see kohe oma kogusse.

Darden ĂĽtleb, et lisaks lugudele arutatakse ka hiphopikultuuri teemalisi arutelusid:

THE[[daftar putar]”Räppelu” uuendatakse vastavalt selle kĂĽlje kultuurile. Liigume kultuurilises tempos ja mitu nädalat on iga päev, kuna ilmub uus valitud sisu.

Ĺ˝anr on olnud ĂĽks Apple Musicu põhitähelepanu, kuna teenus on pälvinud tunnustust ka oma valdkonnas; Kanada laulja Drake kaks viimast projekti (“Scorpion” ja “Rohkem elusid”) näiteks toodab Apple Musicus rohkem draamasid kui Apple’i suurimal konkurendil Spotify.

Seetõttu on võimalik öelda, et muudatus on lihtsalt Cupertino hiiglase katse konkureerida otsesemalt “Rap Caviar” (Spotify) ja “Rap Rotation” (Amazon) esitusloenditega.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH