RAČUNALNIK

Apple Musicu Oliver Schusser vĂ”ttis Beatsilt ĂŒle pĂ€rast seda, kui Luke Wood lahkus

Tantsutool Cupertinos – vĂ”i tĂ€psemalt selle tĂŒtarettevĂ”ttes Lööb.

Vastavalt CNET, peaaegu kuus aastat tagasi Apple’i soetatud kĂ”rvaklappide valmistaja on asumas uuele kohale. See on umbes Oliver Schusser, Apple’i veteran, kes veetis viimase aasta asepresidendi rollis Apple Music.

Schusser asendab teda Luke Wood, Beatsi endine president, kes lahkub Cupertinost kuu lĂ”pus, et “uut vĂ€ljakutset alustada”. Apple pole muudatusi ametlikult kinnitanud, kuid Apple’i Interneti-tarkvara ja -teenuste asepresident, Eddy Cue, jagage uudiseid töötajatele levitatud e-kirjades, mille on hankinud CNET; hiljem kinnitas vahetust Beatsi pressiesindaja.

E-kirjas tunnistas Cue, et „ aeg muutused pole ideaalsed ”, arvestades koroonaviiruse (COVID-19) pandeemia praegu vĂ€ljakutseid. Sellest hoolimata kiitsid juhid Schusseri tööd Apple Musicus ja olid optimistlikud tema uue ettevĂ”tmise vĂ€ljavaadete suhtes:

PĂ€rast Apple Musicu ĂŒle vĂ”tmist ĂŒle aasta tagasi on Oliveri juhtimisel teenus pidevalt kasvanud. Ta on kirglik muusika ja Beats’i kaubamĂ€rgi ning kirgliku meeskonnaga tugeva koostöökultuuri loomise vastu.

VĂ€hemalt viitavad muudatused sellele, et Apple ja Beats on lĂ€hemal kui kunagi varem – ning et mĂ”ni nĂ€dal tagasi fĂ€nnatud kuulujutud, et Apple vĂ”iks kavandada kaubamĂ€rgi lĂ”ppemist, vĂ”ivad omada mingisugust alust (ehkki on viiteid vastupidisele). VĂ”ib olla?

Rubén Caballero

Kui Cupertinos vahetati kohti, siis tema endised töötajad tegelesid jÀtkuvalt uute ettevÔtmistega.

MĂ”ni nĂ€dal tagasi teatasime sellest RubĂ©n Caballero – Apple’i kauaaegne insener ja ĂŒks ettevĂ”tte 5G modemi arendusjuhte – on nimetatud salapĂ€rase tehnilise nĂ”ustajana algus Inimene. NĂŒĂŒd on Caballerol juba uus töökoht, Kas see on Ă”ige.

Inseneri vÔttis tööle Microsoft, kus ta tÀidab riistvara projekteerimis- ja tehnoloogiaettevÔtte asepresidendi rolli. TÀpsemalt töötab Caballero ettevÔtte tehisintellekti ja liit- / virtuaalreaalsuse divisjonis, keskendudes sellistele projektidele nagu HoloLens.

Sellest hoolimata jĂ€tkab Caballero vabal ajal ka Humane’i nĂ”ustajana – mida iganes soovitatakse.

Engadgeti kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH