Apple Musicu ülikool plaanib jõuda enam kui 80 uude riiki, sealhulgas Portugali

Peale kõigi (vastuvõetavate) draamade, mida me teeme seoses brasiillastega, kes saavad hilinenud Apple'i tooteid / teenuseid, pole see alati tõsi.

See on olnud juba pikka aega, näiteks saame nautida Õpilastele antakse Apple Musicu soodustus nüüd isegi maksa reais. Individuaalne hind voogesitatud muusikalid Ma R $ 16,90 / ms ja koos allahindlustega õpilastele langesid R50 USD / ms. Hea hind, eks?

Sest Apple laiendab seda ülikooli allahindlust, tellides veelgi rohkem 82 riiki (79 startis eile ja veel 3 astusid 26. veebruarile). Selles laines meeldivad riigid Roheneemesaared, Iisrael, Malaisia, Portugal, Taiwan ja teised (täielikku nimekirja leiate siit). Meie Portugali sõprade ja lugejate jaoks on nüüd võimalik teenust tellida kaudu 3,49 (individuaaltasu pakett 6.99).

Telli Apple Music University

Apple Musicu tellimiseks ĂĽlikooli allahindlusega pean kontrollima staatus veebisaidil UNiDAYS, mis kinnitab, et olete tegelikult ĂĽlikoolis registreeritud ja saate allahindlusi.

Ülikooli tellimus kehtib 48 kuud (4 aastat) või enne seda, kui inimene lõpetab sel juhul tudengi oleku, lülitub ta automaatselt "Universitrio" kavast "Individuaalseks".

läbi MacRumors