Apple muutis juhtimisstruktuuri

Apple teatas mitmetest muudatustest oma poliitilises struktuuris. Üheks märkimisväärseks muutuseks oli Scott Forstali funktsionaalsuse muutus, mees, kes seni juhtis iOS-i mobiilset operatsioonisüsteemi ja kes oli üks neist, kes vastutas ebaõnnestunud kaardirakenduse käivitamise eest.

Pidage meeles, et Apple’i kaardirakendus, mis võimaldas ettevõttel eemaldada iOS-i uusimas versioonis Google Maps oma operatsioonisĂĽsteemist ja asendada see oma lahendusega, kritiseeris ettevõte tõsiselt ja sundis tegevjuhti Tim Cooki kasutajate ees vabandama.

Scott Forstall, kes on üks tootearenduse eest vastutajaid, on olnud Tim Cooki nõunik, kellega tal on Ameerika ajakirjanduse andmetel viimase paari kuu jooksul olnud mitmeid lahkarvamusi järgmises ametis. aastat lahkub ettevõttest.

Teine ohver on seni Apple’i kauplusteketi eest vastutav mees, kelle juhtkond pole ĂĽksmeelt saavutanud. Tim Cook asus juhtima otse, kuni leidis sellele kohale asendaja.

Apple’i uues struktuuris anti rohkem vastutust töötajatele, kes vastutavad selliste valdkondade eest nagu tööstusdisain, tarkvara ja teenindus või tarkvaratehnika. Eesmärk, selgitas ettevõte oma avalduses, on tõhustada riist-, tarkvara- ja teenindusalade koostööd.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira