Apple naaseb 1 triljoni dollari suuruse ettevõtte juurde

Apple naaseb 1 triljoni dollari suuruse ettevõtte juurde

Esimest korda ületas Apple piiri 1 triljon dollarit see oli üle aasta tagasi. Sellest ajast alates on selle väärtus olnud 1,121 triljonit dollarit, kuid varsti pärast seda sisenes see halbade uudiste langusspiraali (mis on tihedalt seotud ettevõtte tegevusega Hiinas), põhjustades selle aktsiate languse ja viies margi alla 750 miljardi dollari. . Sellega langes see maailma kõige väärtuslikumate ettevõtete edetabelis mitu positsiooni ja jäi maha Microsoft ja Amazon pikka aega.

Microsoft on endiselt kõige väärtuslikum ettevõte, kuid sel nädalal on Apple selle kõigega tagasi. Põhjus on endiselt ebakindel: kas see on tingitud finantsturgude elavdamisest iPhone 11, mis algab 700 USA dollarist ja sisaldab kõike, mis on Apple’i enimmĂĽĂĽdud või uue teenuse jaoks (Apple Arcade ja Apple TV +) väga konkurentsivõimeliste hindadega, on fakt, et ettevõte on positiivsel lainel.

Täna on Apple’i aktsiad suletud 223,59 dollarit, kõrge 3,18%. Selle tulemusena läheb ettevõtte turuväärtus 1,01 triljonit dollarit – jääb endiselt Microsofti 1,04 triljoni dollari taha, kuid jälle tasemel, mis mõni kuu tagasi kõrvale jäeti.

Vaatame nĂĽĂĽd lähipäevil, kuidas saab ettevõtte majandustulemus. Kuigi enam ei avalikustata toote turuletoomise mĂĽĂĽginumbreid, annavad uuringud hea ĂĽlevaate ettevõtte tulemustest – ja see võib (või mitte) mõjutada tema tegevust.