IGRE

Apple näitab, kui lihtne on Face ID-d oma uues iPhone’i reklaamis kasutada

Apple juhib täna Singapuris uut keskendunud reklaami Näo ID, biomeetriline turvasüsteem on olemas iPhone X, XS, XS Max ja XR (nagu ka uusim iPad Pro).

Videol näitab ettevõte, et lihtsalt asetades näo esisensori kõrgusele ja avades ĂĽhe silma, teeb Face ID juba oma tööd ja avab seadme lukustuse – tuues esile, et Face ID on lihtsam ja turvalisem kui Touch ID.

Viimasel ajal on palju arutatud uue Touch ID kasutuselevõtu võimaluse ĂĽle – vähemalt Hiinas käiku lastavate iPhone’i mudelite puhul -, mis on võimeline lugema kasutaja sõrmejälge kõikjal ekraanil.

Teisalt on vaieldamatu, et Face ID teise põlvkonna (aeg on käes) spetsiaalsete parandustega (iPhone’is horisontaalselt avatud, avanemiseks suurem vaatenurk jne) saab lahendada probleeme, mis kasutajaid endiselt häirivad ja see lõppkasutaja soovidele vastukaja tekitab. et Touch ID oleks tõstetud.


iPhone XR tõuseb püsti

Nupp - osta kohe

iPhone XR

aastal Apple

Sularaha hind: alates 4679,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R3 433,25 dollaritVärv: punane, kollane, valge, korall, must ja sinineVõime: 64 GB, 128 GB ja 256 GBKäivitatud: September 2018

MacRumorsi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH