Apple omandas TV + jaoks “Fraggle Rocki” õigused ja edastas uue lastesarja reklaamiva video

Kuna sisu Apple TV + laienedes otsib Apple pidevalt uut sisu (ja lepinguid), ilma et selle sisu oleks lõppenud Voogesitus. Mõni päev tagasi kommenteerisime isegi, et ettevõte omandab õigused mitteoriginaalsetele tiitlitele – see on uudsus, mis laiendab teenuse kataloogi, et konkureerida otse selles nišis teiste hiiglastega, näiteks Netflixiga.

Nagu näeme allpool, on see otsus juba jõus: Apple omandas hiljuti lastesarja õigused “Fraggle Rock”, pärineb HBO-st. Ettevõte kavatseb siiski turule tuua uue versiooni (taaskäivitamine) originaalsarjast – siis saavad praktikas kättesaadavaks ka uued episoodid lavastusest.

Lisaks tutvume uute videotega, et avaldada ettevõtte originaalsed lastelavastused, näiteks “O Fantasma Escritor” (“Tondikirjanik”), “Neiu”, “Varitsemine avakosmoses” ja film “Siin me oleme: märkused selle kohta, kuidas elada planeedil Maa” (“Siin me oleme: märkus elamiseks Maa planeedil”).

Lõpuks näitab uus aruanne, et klienditeeninduse numbrid on stagneerunud, mis on tõenäoliselt põhjus, miks ettevõte tegeleb uute, mitteoriginaalsete pealkirjade ja toodetega.

“Fraggle Rock”

Apple omandas hiljuti õigused selle sarja edastamiseks “Fraggle Rock”, nagu väljendas ettevõte ise.

Tähelepanu väikestele olenditele – varsti on Apple TV + ekraanil Emmy võitnud sarja #FraggleRock uus versioon. Vahepeal järgige “Fraggle Rock: Rock On!”

Apple on ostnud õigused väikesele seeria episoodidele ketramine “Fraggle Rock: Rock On” (juba saadaval Apple TV + -s) ja toob nĂĽĂĽd kogu komplekti oma platvormile. Lisaks suuremate seeriaepisoodide kataloogile on Apple tellinud ka uue tooteversiooni.

Uues sarjas astuvad ĂĽles originaaltähed nagu Gobo, Red, Boober, Mokey, Wembley ja Onu Matt, mille on tootnud Jim Henson Company. Vanad episoodid aastast “Fraggle Rock”Aastatel 1983–1987 toodetud, on täna (27/5) saadaval Apple TV + -s – see tähistab esimese mitteoriginaalse platvormi turuletoomist.

“Järgmine põlvkond”

Oma lastetoodete reklaamimiseks avaldas Apple uue video, mille peamine toodang oli suunatud lastele “Järgmine põlvkond” (“Järgmine põlvkond”). Vaadake seda allpool:

Originaalsarjad ja -filmid järgmise unistuste ja avastajate põlvkonna inspireerimiseks. Kõik Apple TV + -s.

Selles videos on sari „O Fantasma Escritor” (“Tondikirjanik”), “Neiu”, “Snoopy kosmoses” (“Varitsemine avakosmoses”) ja lĂĽhifilm “Siin me oleme: märkus, kuidas planeedil Maa elada” (“Siin me oleme: märkus elamiseks Maa planeedil”).

See avalikustamine on osa Cupertino hiiglase jõupingutustest suurendada Apple TV + kliendibaasi ja suurendada lastele suunatud tootmist teiste meelelahutusteenuste karmis konkurentsis. Voogesitusnagu Disney + ja Netflix, millel on rohkem sellist sisu.

Kliendibaas

Jätkuvalt klientidest rääkides on viimastest Antenna uuringu andmetest avaldatud Business Insider, mis näitab, et Apple TV + ei suutnud uue pandeemia ajal oma kasutajaskonda suurendada koroona viirus (COVID-19), erinevalt konkureerivatest teenustest nagu Ülesvoolu See on Disney +, mille abonentide arv kasvas märkimisväärselt.

Ettevõtte statistika kohaselt on Apple TV + peamine Voogesitus ei näinud märkimisväärselt uute klientide arvu kasvu perioodi keskel, kui maailma elanikkond püsis tõenäolisemalt kodus. Ettevõte võrdles märtsi ja aprilli uusi allkirjaandmeid veebruari andmetega, kui kogu maailmas polnud koroonaviiruse vastaseid meetmeid rakendatud.

Vaatamata uute klientide arvu stagnatsioonile kasutavad olemasolevad kasutajad Apple’i programmeerimist rohkem ära. Vaatajaskonna nõudlust jälgiv Parrot Analytics näitas huvi Apple TV + tootmise vastu suurenenud, nn märtsis alates tõusis konkurentide seas nn nõudluse osakaal umbes 10% ja seeria paistab silma. “Kaitses Jaakobit” (“Jaakobi kaitseks”).

Pandeemia mõju avalikule nõudlusele on kindlasti Apple TV + -le seni kaasa aidanud. “Kaitses Jaakobit” on selles teenuses olnud tohutu edu.

Apple ei ole veel ametlikku Apple TV + numbrit avaldanud, kuid Apple Bloomberg teatas eelmisel nädalal, et platvorm oli veebruaris jõudnud 10 miljoni registreerimiseni. Teisalt jõudis Disney + selle tellijate arvuni vaid kümne päevaga, tabades aprillis 50 miljonit kasutajat.

9to5Maci, MacRumorsi, AppleInsideri kaudu