Apple on CES-is rohkem kui kunagi varem

Apple, nagu tavaliselt, selles ei osalenud Tarbeelektroonika näitus (CES) 2019. Ma mõtlen, mitte otse; võime kindlalt öelda, et sel juhul oli ettevõte kaasatud.

Kõigepealt ĂĽlaltoodud kuulutusega, mille avaldasime oma Instagramis (kui te ikkagi meid seal ei jälgi, peaksite seda tegema). Vastavalt uudistele, mis hõlmavad sisu saabumist iTunes Store’ist ja AirPlay 2-st Samsungi, LG ja teiste tootjate teleritesse.

Kuid see ei lõpe sellega, ei. Vastavalt TechCrunch, Apple kutsus ajakirjanikke külastama mitme partnerettevõtte müügikohta, kes reklaamivad CES-is HomeKiti platvormiga ühendatud tooteid. Tähendab, ärge isegi tulge kaasa locos maailmas, mida võib pidada maailma suurimaks tehnoloogiaekspositsiooniks, annab Apple oma kohaloleku tunda.

Apple’i täiendav “abi” nende uute toodete väljaandmisel on mõistlik: eelmisel aastal käivitas ettevõte uue tarkvara autentimissĂĽsteemi koos iOS 11.3-ga, eirates nõuet lisada MFi kiibikomplektid HomeKiti ĂĽhilduvatesse toodetesse ja muuta ettevõtjate jaoks asjad lihtsamaks. partneritega. Ja selle peegeldus on ehk 2019. aastal turule toodud uute toodete arv, mis toetavad protokolli.

Meil on näiteks: uus Wemo lĂĽliti (Belkinilt, 40 USA dollarit), mis võimaldab traditsioonilist valguse juhtimist iPhone’i või Siri abil; heledad ribad (firmalt Eve), näiteks Philips Hue; nutikas pistik (ConnectSense’ilt; 60 dollarit), mis võimaldab teil jälgida energiatarbimist; uus nutilukkude seeria (Kwiksetilt) koos puutetundliku ekraani ja kaasaegsema / elegantsema välimusega; modulaarne nutikas valgustussĂĽsteem (Nanoleafilt, alates 248 dollarist), mis suudab luua lõbusaid ja ilusaid mustreid ning reageerida isegi muusikale; nutikas videokell (Netamatost), mis võimaldab klientidel oma telefonis näha, kes on ukse taga; ja palju muud.

Nagu näeme, ei osalenud Apple CES-is; teisest küljest pole seda Las Vegases kunagi varem olnud.