Apple on maailmas kõige uuenduslikum teine ​​ettevõte. Google neljas
RAÄŚUNALNIK

Apple on maailmas kõige uuenduslikum teine ​​ettevõte. Google neljas

Sellistel toodetel nagu iPod, iPad ja iPhone on Apple’i fännid (ja paljud teised) alati pidanud Steve Jobsit kaubamärgi edukuse visiooniks ja võtmeteguriks. Tänavuses Fast Company edetabelis peetakse Apple isegi ilma asutajata maailma kõige uuendusmeelsemaks ettevõtteks, kasvades eelmise aastaga võrreldes 12 kohta.

Juhtiv õunabränd on ainult prillide valmistaja Warby Parker, kes Fast Company sõnul väärib eristamist “esimese suurema kaubamärgi ehitamiseks Internetis”. Apple’i puhul on iOS8, TouchID ning HealthKiti ja HomeKiti saabumisega seotud uued funktsioonid piisavad argumendid, et tuua see nimekirja 14. kohalt.

„Paljusid ettevõtte peamisi saavutusi ei tõsta esile nende tehnilised aspektid. Selle põhjuseks on asjaolu, et need põhinevad tarkvaratäiustustel, mis muudavad olemasoleva riistvara palju kasulikumaks tooteks ”, loetakse ettevõtte Tim Cook veebisaidil.

Pingereast veidi maha jääb Google, kes on neljandal kohal mitte ainult Chromebookide loomiseks ja arendamiseks, vaid ka praegu nutitelefonide maailmas omatavate domeenide jaoks – Androisi 83% -lise osakaaluga, vastavalt kolmanda osapoole 2014. aasta andmetele. Instagram on viies ja Slack, kĂĽmnendal kohal, on tehnoloogia, mis jääb esikĂĽmnesse.

Järgmised on 25 parimat klassifitseeritud ettevõtet, samuti teised tipus olevad olulised ettevõtted, nagu Samsung, Kickstarter ja Netflix:

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi