Mängude arvele langeb 74% rakenduste kaupluste kogukuludest -

Apple on Nintendo kohal juba suuruselt neljas mänguettevõte maailmas –

Millal App Store ilmnes peaaegu 11 aastat tagasi, ei osanud keegi ennustada, kui suur oleks poodidel vähem kui kümme aastat hiljem või kuidas nende loomine kindlasti juhuslikult mõjutab tehnoloogiamaailma ja kogu maailma suundumust. Isegi videomängude maailmas on poodidest saabujad suurejoonelised, nagu näitas Newzoo hiljutine uuring.

Ettevõtte sõnul pole Apple praegu vähem mängude maailmas suuruselt neljas ettevõte sissetuleku osas. Ainult 2018. aastal toodab Ma 9,453 miljardit dollarit App Store'is kaubeldavate mängudega 18% kõrgem kui 2017. aastal, mis muudab ettevõtte vähem võimsaks kui lihtsalt Tencent, seda Sony ja Microsoftvastavalt kõrge konkurentsiga videomängude universumis.

Jah: Apple ületas tulude osas isegi hiiglaslikke pühasid segmente, näiteks Nintendo ja Electronic Arts. Jälgi Ma, nii et meil on Aktiveerimine, Google, Netease, EA, Nintendo ja Bandai Namco korraldama 10 parimat. Teised kuulsad nimed meeldivad Ubisoft ja Konami, on selle tööstuse 35 parima ettevõtte hulgas, kuid esikümnest välja jäävad.

Newzoo videomängude turul, 2018

Tencenti domineerimine ja paljude mobiilsetele seadmetele keskendunud ettevõtete kohalolek näitab, et kuldsed haned munevad videomängudes, tegelikult nutitelefonides ja tahvelarvutites, munad. Newzoo andmetel teenis see segment kogu 2019. aasta jooksul 45% mängude müügitulust, kogukäive kokku 68,5 miljardit dollarit. Uuringud näitavad, et mobiilimängude kasv peab jätkuma järgmiste aastate jooksul, samal ajal kui konsoolimängude turg püsib stabiilsena ja arvutimängude tulud kahanevad tõenäoliselt ka edaspidi.

ajad on muutunud, kas pole?

läbi AppleInsideri